آنچه در روز دوم رولان گاروس باید تماشا کرد

توسط کریس اودو | @TheFanChild | دوشنبه 23 مه 2022

روز دوم رولان گاروس مملو از اکشن و ستاره است! در اینجا چیزی است که ما در این دوشنبه بارانی احتمالی در پاریس تماشا خواهیم کرد.

RG22 بیشتر: روز 2 OOP | 10 مسابقه دور اول پاپ کورن

ایگا در Chatrier شروع می شود

سواری بر یک برد 28 بازی، ایگا سویاتک، قهرمان سال 2020، برای بازی افتتاحیه خود، لسیا تسورنکو، در مرحله مقدماتی اوکراین به چاتریه خواهد رفت. کمی توقف در برابر دانه بالایی لازم است. او به سختی بازی ها را باخته است، چه برسد به ست هایی که در طول بازی های خود انجام داده است.

تنیس اکسپرس

هر دو قهرمان مدافع برای دنبال کردن در Chatrier

باربورا کریچیکووا اولین بازی خود را از فوریه مقابل فرانسه انجام خواهد داد دایان پری. گمان می‌رود که پری، بازیکن شماره یک نوجوان سابق، شانس ضربه‌زنی را داشته باشد (این بازیکن 19 ساله برای اولین بار با یک بازیکن برتر 10 روبرو خواهد شد)، زیرا واقعاً مشخص نیست که چه نوع فرمی قهرمان انفرادی و دونفره زنان 2021 پس از استراحت خود با آسیب جدی از ناحیه آرنج حمل خواهد شد.

بعدی یک دو سر با دو افسانه RG است. رافائل نادال و جردن تامپسون بازی دوقلو را آغاز خواهد کرد، زیرا نادال پای چپ آسیب دیده خود را برای اولین بار از زمانی که در رم به دست دنیس شاپوالوف افتاد، آزمایش خواهد کرد و به دلیل شدت آسیب از زمین خارج شد. در طول این مسابقه انگشتان زیادی روی هم قرار خواهند گرفت.

در نهایت، جلسه شب در Chatrier (8:45 به وقت محلی) مدافع عنوان قهرمانی خواهد بود جوکوویچ نواک و یوشیهیتو نیشیکا. همه نگاه ها به شکل جوکوویچ، محبوب ترین بازیکن فعلی مردان خواهد بود.اوزاکا و آنیسیموا در یک مسابقه مجدد در لنگلن

کورت سوزان لنگلن با یکی از بازی‌های موردانتظار دور اول مسابقات آغاز می‌شود: رتبه 27 آماندا آنیسیموا در مقابل بدون دانه نائومی اوزاکا. آنیسیموا چهار ماه پیش در مسابقات آزاد استرالیا یک جفت امتیاز بازی را برای شکست اوزاکا ذخیره کرد.

اوزاکا دارای رکورد 19-2 در مسابقات دور اول در رولان گاروس است. انیسیموا در تور WTA در این فصل در زمین خاکی با 10 برد (10-3) در رده دوم قرار دارد.

پس از آن، یکی دیگر از کشمکش های هیجان انگیز، با حضور 37 ساله استن واورینکا و مرد مرموز سخت کورنتین موته. موته آخرین دیدار خود را در دوحه، مدتها قبل از دو عمل جراحی پای واورینکا، برد.

اولین بازی رادوکانو

در دادگاه زیبا و منظره Simonne-Mathieu، شماره 1 بریتانیا اما رادوکانو به مصاف لیندا نوسکووا، قهرمان سال گذشته دختران در مسابقات انتخابی چک خواهد رفت. رادوکانو به توانایی خود بر روی خاک رس اعتقاد دارد، به نظر می رسد ترفند واقعی این است که بدن او سالم بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.