آنچه در روز هفتم رولان گاروس تماشا کنیم

توسط کریس اودو | @TheFanChild | جمعه 27 مه 2022

در روز هفتم، دور سوم در رولان گاروس به پایان می رسد، زیرا نیمه بالایی قرعه کشی زنان و نیمه پایینی قرعه کشی مردان با مسابقات دور سوم خود رقابت می کنند. این چیزی است که ما در روز شنبه در رولان گاروس تماشا خواهیم کرد.

ترتیب بازی روز هفتم رولان گاروس را اینجا ببینید

تنیس اکسپرس

ایگا، دوباره؟

لهستان ایگا سویاتک در حال حاضر مسلط ترین بازیکن تنیس است و این بازیکن 20 ساله هیچ نشانه ای از کاهش سرعت خود را نشان نمی دهد. او تنها دو ست را در دو راند از دست داده است و دو ست دیگر بر روی حریفانش انداخته تا مجموع فصل خود را به 15 برساند.

سویاتک در رتبه 95 قرار گرفت دانکا کووینیچ در روز شنبه، و تصور اینکه مونته نگرو نفوذ زیادی داشته باشد دشوار است.

سویاتک با پیروزی 6-0 و 6-2 خود مقابل آلیسون ریسکه، در فصل به 37-3 ارتقا یافت. او 43 برنده را در مقابل 25 خطای غیراجباری شکست داده است و 11 امتیاز از 18 امتیاز شکست را تبدیل کرده است. هر چیزی که می تواند کلیک کند، کلیک است.یک اسلحه جوان شب سه

هولگر رون در اولین بازی خود در رولان گاروس تلاش خواهد کرد تا به مرحله یک شانزدهم نهایی برسد، شاهکاری که دو سال پیش توسط حریفش انجام شد. هوگو گاستون. امسال، این مرد 21 ساله فرانسوی از حمایت گسترده جمعیت برخوردار خواهد شد، زیرا او در جلسه شبانه در Chatrier با دانمارکی در حال ظهور روبرو می شود.

این جفت بازیکن بی‌بضاعت هنوز در تور ملاقات نکرده‌اند. Rune در سال 2022 یک مکاشفه بر روی خاک رس بود و ماه گذشته در مونیخ عنوان قهرمانی را به دست آورد و قبل از رولان گاروس به رتبه 40 جهان رسید. گاستون یک افشاگری در پاریس بوده است. او علاوه بر رسیدن به مرحله یک شانزدهم نهایی در سال 2022، سال گذشته در مسیر صعود به مرحله یک چهارم نهایی مسترز پاریس، کارلوس آلکاراز را در برسی نیز ناراحت کرد.مدودف اولین آزمایش بزرگ را روی لنگلن می گیرد

دانیل مدودف او پس از عمل جراحی فتق خود به سرعت بهبود یافته است، و به تور هفته گذشته در ژنو (باخت به ریچارد گسکه) بازگشت و قبل از این که در پاریس تکان بخورد و دو پیروزی برای رسیدن به دور سوم کسب کند.

روس ها اغلب در مورد عدم احساس خود نسبت به خاک رس شوخی می کنند، اما نتایج او چیز دیگری را نشان می دهد، به خصوص در رولان گاروس، حداقل اخیرا. مدودف در 4 بازی اول خود در رولان گاروس شکست خورد، اما از آن زمان تاکنون 6 بازی از 7 بازی را برده است. راهیابی او به مرحله یک چهارم نهایی در سال 2021 مهمانی او بود.

اگر او قصد دارد تا هفته دوم را ادامه دهد، باید میومیر کچمانوویچ خشن و آماده را از بین ببرد. این صرب در سال 2022 به جایگاه خود رسیده است و درآمد کسب کرده است – او رکورد 25-11 دارد و در رده بندی حرفه ای 31 قرار دارد.

کچمانوویچ امسال تلاش خود را روی خاک رس متمرکز کرده است. او 24 بازی انجام داده و در 16 بازی پیروز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.