آنچه در روز چهارم رولان گاروس باید تماشا کرد

توسط کریس اودو | @TheFanChild | سه شنبه 24 مه 2022

دور اول در نهایت در پاریس کامل شد و روز چهارشنبه دور دوم به طور جدی با King of Clay آغاز خواهد شد. رافائل نادال تنظیم برای جلسه شب، همراه با جوکوویچ نواک، بیانکا آندریسکو و کوکو گاوف.

تنیس اکسپرس

در اینجا ترتیب کامل روز 4 بازی است

در اینجا چیزی است که ما تماشا خواهیم کرد:

اهداف نیمه بالا برای دور سوم

دفاع از قهرمانی جوکوویچ نواک در حالی که در کورت سوزان لنگلن به مصاف الکس مولکان خواهد رفت رافائل نادال جلسه شبانه را علیه کورنتین موته مرموز در دادگاه فیلیپ-چتریه برگزار می کند. در مورد سیمون ماتیو، کارلوس آلکاراز به مصاف آلبرت راموس وینولاس خواهد رفت.

قبلاً دیده‌ایم که هر بازیکن در ست‌های مستقیم در مرحله اول حرکت می‌کند. در روز سه‌شنبه ممکن است شرایط برای هر سه بازیکن مورد علاقه سخت‌تر باشد. جوکوویچ با جذاب ترین چالش روبرو می شود، در برابر مولکان شماره 38 جهان، که اکنون مربی سابقش ماریان وایدا است.

آلکاراز به دنبال صعود به دور سوم برای دومین بار مقابل راموس-وینولاس است که دو بار در دو دیدار، هر دو در خاک رس را شکست داده است.

با بیرون رفتن کرجیچیکووا، چه کسی قدم برمی دارد؟

باربورا کریچیکووا در روز دوم کنار گذاشته شد و سومین زنی شد که در اولین دور دفاع از عنوان خود در تاریخ اوپن اِرا سقوط کرد. حال این سوال پیش می‌آید: چه کسی برای تصدی مسئولیت در نیمه‌پایین قدم می‌گذارد؟

ما سه نام به شما می دهیم که باید مراقب آنها باشید: [18] کوکو گاوف، [27] آماندا آنیسیموا و [4] ماریا ساکاری.

گاوف، یک چهارم نهایی سال گذشته، در کورت سیمون ماتیو با آلیسون ون اویتوانک روبرو خواهد شد. این آمریکایی مدتی است که به دنبال پیشرفت است و احساس می کند پاریس می تواند مکان مناسبی باشد.

آنیسیموا که نائومی اوزاکا را در مسابقه دور اول خود بیرون آورد، در زمین شماره 7 با دونا وکیچ روبرو می شود. نیمه نهایی پیشین در تور WTA از نظر برد در زمین خاکی در سال 2022 با 11 برد در رده دوم قرار دارد.

ساکاری، نیمه نهایی سال گذشته، نقش کارولینا موچوا را در کورت سوزان-لنگلن بازی می کند.

بعد از فردا چیزهای بیشتری در مورد نیمه پایینی خواهیم دانست.

بنچیچ و آندریسکو – بازی مجدد آزاد آمریکا

بیانکا آندریسکو از کانادا در یک مسابقه مجدد از فینال اوپن آمریکا در سال 2019 به مصاف بلیندا بنچیچ می رود که در رده سوم کورت فیلیپ شاتریه قرار دارد. این آندریسکو بود که در سال 2019 پیروز شد و با نتیجه 7-6 (3) و 7-5 قهرمان شد. اگر کانادایی بتواند پیروز شود، گام بزرگی برای او خواهد بود و اولین سفر به دور سوم در پاریس را رقم خواهد زد.

آندریسکو قبل از مسابقات گفت: «امسال مطمئناً اعتماد به نفس بیشتری دارم. با وجود اینکه می‌دانم آن وقفه را پشت سر گذاشتم، از نظر بدنی نیز احساس خوبی دارم. من به انجام کارهای بیشتری در سالن بدنسازی ادامه می دهم، حتی در طول مسابقات، و این به نوبه خود به من اعتماد به نفس می دهد زیرا احساس آمادگی زیادی می کنم. همه اینها در پایان روز فکر می کنم، با اعتماد به نفس، واقعاً در زمین به من کمک خواهد کرد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.