آیا او برای سال تمام شده است؟ News بوکس نیوز 24

نویسنده: جونز: به نظر می رسد که کیث تورمن ، قهرمان سابق وزن سنگین وزن WBA/WBC پس از صحبت های قبلی در مورد تمایل به مبارزه در سپتامبر یا اکتبر ساکت شده است.

امیدوارم تورمن هنوز در حال آماده سازی مجدد مصدوم نشود. او زمان کافی را از دست داده است و نمی تواند دو سال دیگر هزینه کند که روی مبل بنشیند و زخم های نبرد خود را لیس بزند و در مورد آن نشخوار کند.

من از گفتن آن متنفرم ، اما اکنون به احتمال زیاد تورمن در سال 2021 مبارزه نخواهد کرد ، که بازگشت او را در نهایت برای رینگ بسیار دشوار می کند.

آیا برای تورمن دیر است؟

تورمن زمان زیادی در داخل حلقه دارد و شاید بهترین کار این باشد که آن را یک روز صدا کند. مطمئنم که او می خواهد بجنگد ، اما مصدومیت ها روی او تاثیر زیادی گذاشته است.

“One Time” آخرین بار در ژوئیه سال 2019 با شکست مقابل مانی پاکیائو روبرو شد ، اما او اکنون دو سال است که از رینگ خارج شده است. اگر تورمن را تا اوایل تا اواسط سال 2022 نبینیم ، بین دعواها سه سال فاصله است.

اگر شما یک رزمنده قدیمی هستید که به عنوان یک حقوق و دستمزد مانند آنچه امروزه در حال حاضر می بینیم ، به عقب برمی گردید ، این نوع عدم فعالیت مهم نیست. اما برای کسی که اعتقاد دارد تاج و تخت خود را به عنوان وزنه #1 وزن متوسط ​​روی کره زمین پس خواهد گرفت ، همانطور که تورمن گفته است ، این واقع بینانه نیست.

تورمن (29-1 ، 22 KOs) حضور پررنگی در زمان آماده سازی مبارزه Manny Pacquiao در مقابل Yordenis Ugas داشت ، اما او اکنون در معرض دید عموم قرار نگرفته است.

کیث هنگامی که رسانه ها در مورد عدم فعالیت او پای او را به آتش کشیدند کار کرد و از Gervonta ‘Tank’ Davis نام برده شد.

کیت به حریفی برای بازگشت نیاز دارد

به نظر تورمن فقط با ذکر تانک دیویس آپوپلتیک بود و ساکت نمی شد. کتری با تورمن در حال جوش بود ، زیرا می خواست به او بگوید که دیویس شکست نخورده را دوست ندارد.

چه کسی می داند داستان واقعی با تانک و تورمن چیست. شاید زمان مناسبی برای تورمن نبود زیرا او سعی می کرد وزن خود را از بین ببرد و مهره های دوران حرفه ای خود را بردارد.

اگر و هنگام بازگشت تورمن ، او احتمالاً باید به جای یک جنگنده مناسب به دنبال یک تغذیه کننده پایین در بخش وزنه برداری باشد. منظورم این است که ما دیدیم چه اتفاقی افتاد که تورمن در سال 2019 از دونده Josesito Lopez به عنوان حریف تنظیم کننده استفاده کرد. او تقریبا توسط لوپز حذف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *