اظهارات داور اسکار والدز در برابر رابسون کانسیکائو در مورد گلزنی اش ⋆ بوکس نیوز 24

نام من استفن بلیا است و این نامه ای سرگشاده است که تصمیم گرفته ام در رابطه با گلزنی ام از جمعه شب گذشته در مبارزه والدز و کانسیکائو در توسان ، آریزونا ، در 21 سپتامبر بنویسم.

من بیش از 30 سال است که به عنوان مسئول رینگ در زمینه آماتور و حرفه ای در بوکس فعالیت می کنم. من بیش از 60 مبارزه قهرمانی را به عنوان داور و داور در چندین کشور جهان از جمله ژاپن ، تایلند ، کره ، چین ، روسیه ، مکزیک و ایالات متحده قضاوت کرده ام. من بیش از 200 مبارزه را قضاوت کرده و بیش از 500 مبارزه حرفه ای را قضاوت کرده ام ، بدون هیچ مناقشه ای.

من نبرد را تماشا کرده و آن را کاملاً تجزیه و تحلیل کرده ام. نمره 117-110 دقیق نیست. این نشان دهنده اقدامات در رینگ نیست و من احساس می کنم که فدراسیون ، NABF ، سازمانم ، WBC و از همه مهمتر ، ورزش ما و مبارزان داخل رینگ را ناامید کرده ام.

من می خواهم افکار خود را در مورد نتیجه گیری های خاصی که در مورد داوری در بوکس به آنها رسیده ام به صورت عمومی به اشتراک بگذارم:

دورهای نزدیک-چند دور بسیار نزدیک در این مبارزه وجود داشت و من دو اشتباه انجام دادم ، 1) در 2 دور 10-10 گل نزدن ، احساس کردم برنده مشخصی وجود ندارد ، 2) گلزنی به قهرمان که به او امتیاز داد در اقدامات نزدیک سود ببرید.

نفوذ سر و صدای جمعیت – جمعیت زیادی به نفع والدز بود. در دورهای اول مبارزه ، برخی از اقدامات در گوشه ای انجام شد که من در آن دید محدودی داشتم و نمی توانستم ضربات مشتی توسط کنسیکائو را مشاهده کنم. برخلاف زمان فرود والدز هیچ عکس العملی از سوی جمعیت مشاهده نشد. من همچنین با عکاسان و فیلمبرداران سر و کار داشتم که همه به دلیل موقعیت قهرمان والدز در گوشه قرمز سمت چپ من تنگ شده بودند. (من بین عکاس در سمت چپ من و گروه دوربین در سمت راست بودم ، که در مواقعی به من برخورد می کردند و جلوی دستم را می گرفتند و حتی روی دستانم قدم می گذاشتند و از کنار پیش بند حلقه به سمت گوشه شانز می رفتم) با توجه به این حواس پرتی ها ، صادقانه فکر کردم که قادر خواهم بود کارم را 100٪ بدون هیچ بهانه ای انجام دهم.

گیر افتادن در یک جنگنده – من 3 مورد از 4 دور اول را به والدز اعطا کردم ، که ترکیبی از نکات فوق است.

من بازی تلویزیونی را به ثمر رسانده ام و امتیاز 115-112 یا حتی 114-113 را به نفع والدز دارم.

من تصمیم دارم با کمیته مسئولان حلقه NABF / WBC خود تماس بگیرم تا یک برنامه آموزشی و بازبینی کامل را پشت سر بگذارم. تا زمانی که این فرایند را تکمیل نکنم ، هیچ تکلیف قهرمانی را نمی پذیرم.

من مرد شریفی هستم با عشق ، دانش و احترام عمیق به ورزش ؛ متأسفم که شب بدی را پشت سر گذاشتم و جنجال بی مورد را به چنین دعوایی پرهیجان رساندم.

استفن بلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *