افتخار بازی با او – واکنش آندریسکو به اخبار بازنشستگی سرنا

توسط کریس اودو | @TheFanChild | چهارشنبه 10 اوت 2022

در تابستان 2019، بیانکا آندریسکو از بزرگترین لحظات زندگی حرفه ای تنیس خود لذت برد – با هزینه هر دوی آنها به هزینه سرنا ویلیامز.

تنیس اکسپرس

این کانادایی با شکست دادن ویلیامز در فینال کوتاه شده (به دلیل آسیب دیدگی کمر که ویلیامز را مجبور به بازنشستگی) کرد، اولین زن کشورش بود که این عنوان را در کانادا کسب کرد. یک ماه بعد او در یو اس اوپن پیروز شد و با نتایج 6-3 و 7-5 ویلیامز بیست و چهارمین عنوان اصلی را از آن خود کرد.

روز سه‌شنبه در تورنتو، پس از شکست دادن داریا کاساتکینا در ست‌های مستقیم، آندریسکو از شوکی گفت که وقتی شنید این آمریکایی افسانه‌ای برنامه‌های خود را برای بازنشستگی اعلام کرد، احساس کرد.

آندریسکو گفت: «این را وقتی امروز صبح در حال انجام یک مصاحبه رادیویی بودم، شنیدم. من کاملا شوکه شده بودم. چون تازه از خواب بیدار شدم و متوجه شدم و می‌گویم، چه؟»

آندریسکو، مانند بسیاری از افراد، انتظار داشت که زمان ویلیامز فرا برسد، اما چیزی متفاوت در مورد این انتظار وجود دارد که به واقعیت تبدیل شود – به زودی بزرگترین افسانه تاریخ تنیس زنان دیگر بخشی از این تور نخواهد بود.

او گفت: “من احساس افتخار می کنم که این فرصت را به دست آوردم تا نقش او را بازی کنم و حتی با او ارتباط برقرار کنم.” “چون می دانید که او در یک مقطع زمانی بازنشسته می شود. اما وقتی او در واقع، می دانید، قرار است آن را اعلام کند، این فقط تکان دهنده است. چون فکر می‌کنید این نوع بازیکنان برای همیشه بازی خواهند کرد.»

آندریسکو که هنوز فقط 22 سال دارد و به خوبی از دشواری های بازی در تور می داند، خوشحال است که آمریکایی آماده است ورق را برگرداند.

او برای ورزش، برای تنیس زنان کارهای زیادی انجام داده است. فکر می کنم در حال حاضر او گفته است که روی فصل جدیدی از زندگی خود تمرکز می کند. بنابراین من برای او خوشحالم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.