اندازه قرعه کشی ویلچر دو نفره آزاد ایالات متحده، نوجوانان را اضافه می کند

توسط کریس اودو | @TheFanChild | پنجشنبه 23 ژوئن 2022

US Open تعهد خود را به تنیس با ویلچر افزایش می دهد.

USTA امروز اعلام کرد که مسابقات قهرمانی ویلچر آزاد ایالات متحده با گسترش زمینه‌ها در بخش‌های مردان و زنان و معرفی افتتاحیه مسابقات قهرمانی ویلچر نوجوانان آزاد ایالات‌متحده گسترش خواهد یافت.

تنیس اکسپرس

با توجه به US Open، افزایش اندازه زمین برای بخش های مردان و زنان تنها بزرگترین گسترش قرعه کشی در تاریخ ویلچر گرند اسلم است. پیش از مسابقات آزاد آمریکا 2021، قرعه کشی چهار نفره دو برابر شد و از چهار شرکت کننده به هشت شرکت کننده افزایش یافت.

این مسابقات اندازه قرعه کشی های انفرادی و دونفره زنان و مردان را از هشت بازیکن انفرادی و چهار تیم دونفره به اندازه های قرعه کشی جدید 16 زن، 16 مرد، هشت تیم دونفره زنان و هشت تیم دونفره مردان افزایش داده است. همچنین مسابقات قهرمانی ویلچر نوجوانان آزاد آمریکا با اندازه های قرعه کشی هشت دختر و هشت پسر معرفی شده است. علاوه بر این، USTA اخیراً اولین نهاد حاکمیتی ملی در جهان شد که به طور کامل عملیات مسابقات حرفه‌ای ویلچر را در معادل با قابلیت تنیس حرفه‌ای خود ادغام کرد.بیلی جین کینگ، قهرمان سابق تنیس و تنیس اوپن آمریکا گفت: “گسترش مسابقات ویلچر در مسابقات آزاد آمریکا و اضافه شدن افتتاحیه مسابقات قهرمانی ویلچر نوجوانان آزاد آمریکا، پیشرفت های الهام بخش برای یکی از بزرگترین رویدادها در همه ورزش ها است.” فعال حقوق این فرصت‌های جدید باعث رشد در سطوح مختلف می‌شود و به بازیکنان بیشتری اجازه می‌دهد در مسابقات آزاد آمریکا شرکت کنند و فرصت‌های بیشتری را برای هواداران فراهم می‌کند تا از تنیس در کلاس جهانی لذت ببرند.»

استر ورگر افسانه‌ای، قهرمان 48 گرند اسلم و برنده هفت مدال طلای پارالمپیک، گفت: «این خبر شگفت‌انگیز در مورد چگونگی رشد مسابقات آزاد آمریکا و تلاش برای ادامه توسعه تنیس با ویلچر است.» همچنین شگفت‌انگیز این است که برای دیدن کیفیت بازی و رشد سطح، بنابراین مناسب است که این فرصت ایجاد شود. خیلی خوب است که یو اس اوپن می خواهد این مسئولیت را بر عهده بگیرد. آنچه نیز باورنکردنی است فرصت شگفت انگیز برای جوانان برای بازی در چنین محیطی است. این بهترین الهام و انگیزه برای رفتن و گرفتن بهترین ها از خودتان است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.