اورتون به دنبال ناتان پترسون است

به روزرسانی در مورد علاقه اورتون به ناتان پترسون ، مدافع کناری رنجرز منتشر شده است.

حرفش چیه؟

مطابق با خورشید اسکاتلندی، تافی ها به دنبال ناکامی در جذب او در تابستان ، علاقه خود را به مدافع رنجرز کنار گذاشته اند.

گزارش مدعی است آنها در حال حاضر قصد دارند برای کالوین رمزی ، مدافع راست آبردین حرکت کنند ، که معتقدند با قیمت پایین تری در دسترس خواهد بود.

آیا رنجرز باید پترسون را بفروشد؟

آره

خیر

خیر

طرفداران سر و صدا خواهند کرد

طرفداران رنجرز با این به روز رسانی سر و صدا خواهند کرد زیرا نشان می دهد که هیچ خطری برای ترک پترسون برای پیوستن به اورتون به زودی وجود ندارد. بدون اشاره به هیچ باشگاه دیگری که در تیم ملی اسکاتلند کمین کرده است ، به نظر می رسد که او در آینده ای نزدیک در Ibrox باقی خواهد ماند.

هرگز در فوتبال هرگز نگویید ، اما تلاش تافی ها برای رامسی نشان می دهد که پترسون قرار است در رنجرز بماند تا در ژانویه در لیگ برتر حرکت کند.

این می تواند به باشگاه این فرصت را بدهد که سعی کند او را به یک قرارداد جدید ببندد و موقعیت خود را با Gers به ​​عنوان بخش مهمی از برنامه بلند مدت آنها تأیید کند. او هنوز تقریبا دارد سه سال قرارداد فعلی خود را به پایان می رساند اما امضای قرارداد جدید هرگونه ترس از احتمال ترک وی را از بین می برد.

طرفداران رنجرز بسیار خوشحال خواهند شد که اورتون بعید است او را به خدمت بگیرد ، زیرا او می تواند بازیکن مهمی برای تیم استیون جرارد باشد. سرپرست آکادمی باشگاه ، کریگ مالهولند ، یکبار مدافع جوان را ستایش کرد و او را به عنوان یک مثال عالی برای سایر بازیکنان مورد ستایش قرار داد. گفتن: “ناتان امسال برای ما فوق العاده بود.

“دوباره ، ما پروژه را پنج ، شش سال پیش آغاز کردیم تا بازیکنی را بدست آوریم که احساس می کردیم می تواند برود و در لیگ اروپا شرکت کند ، می تواند برود و در بازیهای Old Firm شرکت کند.

و اگر به ناتان در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا نگاه کنید ، اگر در بازی Old Firm به او نگاه کنید ، این یک مثال عالی برای همه بازیکنان جوان در اینجا است که می خواهیم به چه چیزی برسیم. “

پترسون در سن 19 سالگی این پتانسیل را دارد که به عنوان بازیکن زیر نظر مربی جرارد پیشرفت کند و پیشرفت کند. این بدان معناست که او می تواند در آینده به عنوان یک حضور کلیدی در Ibrox تبدیل شود ، با توجه به اینکه قبلاً نیز این کار را انجام داده است 18 حضور در تیم اصلی و محدودیت سه بار توسط اسکاتلند بنابراین ، مطمئناً طرفداران گرس می گویند که بازیکنی با پتانسیل و کیفیت خود در حال حاضر برای ماندن در کنار قهرمانان اسکاتلند آماده است.

و در اخبار دیگر ، سقوط رنجرز از زمان خروج از ایبروکس 203 درصد افزایش یافته است ، او شایسته زمان بیشتری بود…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *