اولین پیروزی بعد از 21 ماه در سیتی اوپن، پس از مصدومیت، کایل ادموند است

توسط کریس اودو | @TheFanChild | دوشنبه 1 آگوست 2022

پس از دو سال مبارزه هولناک، کایل ادموند راه بازگشت به حلقه برنده در تور ATP را پیدا کرده است.

تنیس اکسپرس

بازیکن شماره 14 سابق جهان که در دو سال گذشته سه بار تحت عمل جراحی زانو قرار گرفته بود، سرانجام در وضعیت مناسبی قرار گرفت و روز دوشنبه در مسابقات سیتی اوپن، یوسوکه واتانوکی را با نتایج 6-4 و 7-6 شکست داد. 8).

ادموند پس از مسابقه که اولین برد او در سطح تور از زمان اوپن آمریکا 2020 بود، گفت: “این بسیار ارزشمند است.” دوره‌های طولانی‌ای وجود داشت که من فقط بیرون بودم، نمی‌توانستم بازی کنم، به مدت پنج ماه راکت انتخاب نکردم – اصلاً جالب نبود.

«این نوع مسابقات و این رویدادها چیزی است که وقتی بیرون هستید و آنجا هستید تصور می کنید. من مسابقات زیادی را از تلویزیون تماشا کردم. من همیشه خودم را در اینجا تصور می‌کردم و امروز اینجا بودم و اولین رویداد تور خود را بعد از مدت‌ها بازی می‌کردم.»

تنیس اکسپرس

ادموند 5 امتیاز از 6 بریک پوینت را نجات داد و در ست دوم 4-2 شکست خورد تا مسابقه دور دوم را با دن ایوانز در دی سی برگزار کند.

امروز آن را آسان ندیدم، او بازیکنی حیله گر و بسیار پرانرژی است. من فقط در آنجا ماندم و فقط به خودم گفتم که خیلی وقت است بیرون رفته ام و خیلی سخت کار کرده ام تا آنجا نباشم. حتی ست دوم هم خیلی سریع پایین رفتم. من فقط به نوعی در آنجا آویزان شدم و در پایان جایزه ام را گرفتم.

من فقط فرصت هایم را بدست آوردم و سعی کردم از آنها استفاده کنم.

ادموند که در مجموع 21 ماه را به دلیل مصدومیت از دست داد، خوشحال است که بار دیگر آغوش گرم تابستان بی پایان تنیس را احساس می کند.

این چیزی است که دلت برای آن تنگ می شود، فقط احساس وزوز، شنیدن صدای جمعیت، عجیب به نظر می رسد، حتی فقط تنیس بازی کردن وقتی فشار وجود دارد – بازی کردن عالی است، برخی چیزها وجود دارد که باید بهتر انجام دهم، اما شما فقط با قرار دادن بهتر می شوید. خود را در این موقعیت‌ها تجربه کنید و از آن یاد بگیرید.»

و با از دست دادن تمام این مدت، احساسات او نسبت به این ورزش تقویت شده است.

او به ATP گفت: «این به من نشان داد که بازی را دوست دارم. «اگر آن را دوست نداشتم، دور شدن از آن آسان بود. فرصت های زیادی برای انجام این کار وجود داشت.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.