او آینده تنیس مردان است، اما در عین حال حال

نادال پس از شکست دادن آلکاراز در نیمه نهایی در ماه مارس، در ایندین ولز همین حرف را زد. نادال گفت: “شکی ندارم که او عالی خواهد شد.” “او در حال حاضر، به هر حال،”

جوکوویچ از سوی اسپانیایی نیز به باد رفته است.

جوکوویچ گفت: “او دیگر بازیکنی نیست که در حال ظهور باشد – او در حال حاضر یک بازیکن برتر شناخته شده است.” صعود او به 10 تیم برتر جهان باورنکردنی و فوق العاده سریع است. نشان دادن این میزان بلوغ، از نظر ذهنی، و همچنین بازی برای فردی که 18 سال دارد، بسیار بسیار تاثیرگذار است.

چیزهای برتر زیادی برای او و بازی‌اش از قهرمانان مختلف سابق وجود دارد و فکر می‌کنم همه ما قبول داریم که او آینده تنیس مردان است، اما همینطور حال.

روبلف خاطرنشان می کند که آلکاراز فقط یک بازیکن بزرگ نیست، او همچنین یک بازیکن پرشور است – یکی از دلایل کلیدی که به نظر می رسد بسیاری از طرفداران جذب این بازیکن جوان هستند.

روبلف گفت: “از طریق بازی او می توانید ببینید که او یک بازیکن واقعاً خطرناک است و اگر همه چیز را درست انجام دهد، به چیزهای زیادی دست خواهد یافت.” در پایان، می توانید در کوتاه مدت ببینید که او به چیزهای غیر واقعی دست یافته است. می توانم ببینم که او نیز واقعاً عاشق تنیس است، می توانید آتش را در چشمانش ببینید. می‌توانید ببینید که او اینجا نیست به خاطر زندگی‌ای که می‌تواند از تنیس به دست آورد، او اینجاست زیرا او صرفاً تنیس را دوست دارد، و من واقعاً به آن احترام می‌گذارم.»

دنیس شاپوالوف و الکساندر زورف همچنین دو سنت خود را بر نیرویی که می تواند برای سال های آینده خاری در چشمان آنها باشد، بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.