“او انسان است. مردم باید این را بدانند.”

توسط کریس اودو | @TheFanChild | شنبه 14 مه 2022

اکثر بازیکنان از رویارویی می ترسند ایگا سویاتک در فینال رم این لهستانی که کارولینا پلیسکووا را دوبله کرد، در حال حاضر 27 بازی پیروز شده را پشت سر می گذارد و از فوریه تقریباً غیرقابل بازی است.

تنیس اکسپرس

ولی اونس جابراو که یازدهمین مسابقه متوالی خود را در روز شنبه با حفظ امتیاز بازی مقابل داریا کاساتکینا در رم برد، می‌گوید با ایمان به فینال نزدیک خواهد شد.

او قبل از اینکه اضافه کرد که برای داشتن این باور باید از طریق خستگی بجنگد، گفت: “فکر می‌کنم فردا برای من شخصاً این است که به خودم ایمان داشته باشم که فردا می‌توانم برنده شوم.” می دانم که اخیراً بازی های زیادی داشته ام، بازی های پشت سر هم. مثل بازی کردن ایندین ولز، میامی نیست، شما یک روز تعطیل و همه چیز دارید. بنابراین از نظر بدنی برای من بسیار سخت خواهد بود.”اما جابور در این فصل 17-2 در زمین خاکی و در یک رده بندی حرفه ای بالا است. او اگر یکشنبه سوئیاتک را ناراحت کند، می تواند به جمع 5 برتر برسد و می داند که اگر بتوانید رویاپردازی کنید، می توانید آن را انجام دهید. این تقریباً فیلمنامه او در دو فصل گذشته بوده است، پس چرا اکنون تغییر می کنیم؟

او گفت: «می دانم که ذهنیت می تواند بر خیلی چیزها غلبه کند. “بازی ایگا، کسی که از همیشه در مسابقه ای شکست نخورده است، فکر می کنم شاید اینطور بود [what was] گم شده [from] سایر بازیکنان بیشتر باور کنند که می توانند او را شکست دهند. او در میامی-ایندیان ولز باورنکردنی بازی می کرد. حالا او عالی بازی می کند. او یک انسان است. مردم باید این را بدانند.

“من برای نبرد آماده هستم. من می خواهم فردا برنده شوم. فینال است. دور اول یا دور دوم نیست، فینال است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.