اگر اینتر پیشنهاد پرداخت تمام دستمزد لوکاکو را دارد، دست آنها را بردارید – صحبت چلسی

آهان بار دیگر حماسه روملو لوکاکو. من رسماً نام این پنجره نقل و انتقالات را از پنجره نقل و انتقالات تابستانی به پنجره نقل و انتقالات لوکاکو تغییر می دهم، زیرا به نظر می رسد که این مرد امروز و چند هفته اخیر همه چیز را در اختیار گرفته است.

راستش کارم تموم شد فقط خلاصش کن من همین الان یک پوند برایش می گیرم. من فقط او را می خواهم بیرون

از نظر واقع بینانه، ما نیاز داریم که نوعی معامله را تنظیم کنیم که برای ما سودی داشته باشد، چه شامل آمدن یک بازیکن خوب اینترمیلان در ازای آن باشد، چه تعهد خوبی برای خرید مبلغ، ما واقعاً نباید به خاطر آنها ولخرجی کنیم.

با این حال، وقتی گزارش زیر را دیدم زمان امروز با گفتن اینکه اینتر تا سقف 9 میلیون پوند وام پرداخت خواهد کرد و تمام دستمزد لوکاکو را پرداخت خواهد کرد، فریاد زدم “بگیر”! دستشان را بردارید، کار را انجام دهید، لعنتی را امضا کنید، او را از بین ببرید!

او در این فصل در چلسی چیزی جز سمی نبود و بازگشت “رویایی” او به چلسی چیزی جز یک کابوس برای همه درگیر نبود. ولش کن، بذار بره و الان مشکل یکی دیگه باشه، چون حالم به هم میخوره که مال ماست، و حالم از نوشتن روزی پنج بار در موردش بهم میخوره همین الان!

معامله فوق تقریباً در این مرحله خیلی خوب به نظر می رسد که درست باشد. هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم با بازیکنی گیر کنیم که به شدت می خواهد تابستان امسال باشگاه ما را ترک کند. نه، همین الان بلیط های هواپیمایش را رزرو کنید و مطمئن شوید که اقتصادی هستند!

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.