ایالات متحده آزاد میزبان بازی برای صلح در روز استقلال اوکراین است

ایالات متحده آزاد میزبان بازی برای صلح در روز استقلال اوکراین است


ستارگان تنیس در مسابقات آزاد ایالات متحده برای نمایشگاهی در 24 آگوست به نفع اوکراین گرد هم می آیند.

طرح کمک‌های بشردوستانه به نفع مردم اوکراین تحت برنامه تنیس بازی‌های تنیس برای صلح. Tennis Plays for Peace، متشکل از هر هفت هیئت حاکمه تنیس، از جمله چهار رویداد گرند اسلم، تا به امروز بیش از 1 میلیون دلار کمک بشردوستانه جمع آوری کرده است، و USTA، در ارتباط با جامعه گسترده تر تنیس، انتظار دارد که در حداقل 2 میلیون دلار بیشتر در طول سه هفته اوپن آمریکا 2022.

بیشتر: سرنا در حال بازنشستگی

رویداد امضا، “نمایشگاه تنیس بازی برای صلح” در روز استقلال اوکراین، چهارشنبه، 24 اوت برگزار خواهد شد.

این رویداد نمایشگاهی شامل ترکیبی سرگرم‌کننده از برخی از بزرگ‌ترین نام‌های بازی، از جمله رافائل نادال، کوکو گاوف، جان مک‌انرو، کارلوس آلکارز، لیلا فرناندز، ایگا سویاتک، تیلور فریتز، فلیکس اوگر-آلیاسیم، جسیکا پگولا، ویکتوریا آزارنکا، ماتئو برتینی و دیگران در یک سری مسابقات انفرادی و دونفره مختلط در ورزشگاه لوئیس آرمسترانگ از ساعت 7 تا 9 شب بازی می کنند. تماس با تعدادی از افراد مشهور برای پیوستن به این رویداد در حال انجام است.

بلیت‌های این رویداد، که از طریق TicketMaster چهارشنبه، 10 آگوست به فروش می‌رسد، 25 دلار و 50 دلار است که 100٪ از درآمد آن به GlobalGiving، یک سازمان غیرانتفاعی بین‌المللی که توسط Tennis Plays for Peace مشخص شده است، تعلق می‌گیرد. تمام کمک های مالی به صندوق امداد بحران اوکراین GlobalGiving از کمک های بشردوستانه در جوامع آسیب دیده در اوکراین و مناطق اطراف که پناهندگان اوکراینی از آنجا فرار کرده اند حمایت می کند. شرکای محلی GlobalGiving به جوامع ویران اما مصمم کمک می‌کنند و آنها برای ادامه کار نجات جان خود به منابع نیاز دارند.

تنیس اکسپرس

مایک مک‌نولتی، رئیس هیئت مدیره و رئیس USTA، گفت: «بازی یو اس ای مرحله‌ای است که میلیون‌ها هوادار پرشور را به خود جذب می‌کند، و این وظیفه ماست که به هدایت این اشتیاق برای کمک به کسانی که شدیداً به آن نیاز دارند کمک کنیم». “این یک دلیل بسیار مهم است، و من به روشی که ورزش ما با هم متحد شده است تا دست بسیار مورد نیاز خود را به دوستانمان در اوکراین دراز کند، افتخار می کنم. من همچنین مفتخرم که می توانیم از مسابقات جهانی استفاده کنیم. پلت فرم US Open برای افزایش تلاش ها، و من از همه می خواهم که تمام تلاش خود را انجام دهند تا به ما کمک کنند به مردم اوکراین نشان دهیم که در زمان نیاز در کنار آنها هستیم.”

این رویداد توسط پاتریک مک انرو از ESPN برگزار خواهد شد و ESPN نمایشگاه The Tennis Plays for Peace را در ESPN+ در دسترس قرار خواهد داد. پخش کننده رسمی داخلی US Open نیز این برنامه را به فید جهانی US Open ارائه خواهد کرد و این رویداد در تاریخ پخش خواهد شد. USOpen.org.

پخش این برنامه بخشی از تلاش های تبلیغاتی عمومی یو اس اوپن به منظور افزایش آگاهی از وحشت های جاری است که مردم اوکراین با آن روبرو هستند. ابتکار تبلیغاتی جامع شامل همه پخش‌های جهانی US Open، تمام پلتفرم‌های رسانه‌های دیجیتال و رسانه‌های اجتماعی مسابقات، و تمام نقاط ارتباطی در محل با طرفداران، از جمله نمایشگرهای بزرگ استادیوم، تابلوهای LED و سایر فرصت‌ها خواهد بود. US Open از کر Dumka اوکراین از نیویورک دعوت کرده است تا بخشی از مراسم افتتاحیه شب 2022 باشد.

USTA با GlobalGiving همکاری خواهد کرد تا یک URL منحصر به فرد ایجاد کند تا اطمینان حاصل کند که هر کسی که علاقه مند به حمایت از تلاش های امدادی اوکراین است، ابزار مستقیمی برای دسترسی به مجموعه پیشنهادات GlobalGiving خواهد داشت. همچنین، متنی برای فرصت اهدایی برای طرفداران ایالات متحده ساخته خواهد شد و در برنامه های داخلی، روی پلتفرم های دیجیتال و در سرتاسر مرکز ملی تنیس USTA Billie Jean King، محل برگزاری مسابقات آزاد آمریکا، تبلیغ خواهد شد. TicketMaster یک گزینه مشارکت مستقیم را به صفحه فرود بلیط US Open اضافه کرده است، و US Open کالاهای Tennis Plays for Peach را در فروشگاه‌های خرده‌فروشی در محوطه US Open در دسترس قرار می‌دهد.

در اوایل سال جاری، نهادهای جهانی تنیس یک کمپین جمع آوری کمک مالی با عنوان «تنیس بازی برای هلو» با خیریه اهدای جهانی راه اندازی کردند. تا به امروز جامعه تنیس بیش از 1 میلیون دلار برای حمایت از این صندوق جمع آوری کرده است و هم تورز و هم نهادهای دیگر از تنیس بازان اوکراینی و خانواده هایشان حمایت کرده اند.

اعتبار عکس: US Open Facebook/USTA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.