این کاملاً تبعیض علیه ما است

این کاملاً تبعیض علیه ما است - روبلف از محرومیت ویمبلدون ناامید شد


توسط کریس اودو | @TheFanChild | پنجشنبه 21 آوریل 2022

شماره 8 جهان آندری روبلف در مورد تصمیم ویمبلدون برای محروم کردن بازیکنان روسیه و بلاروس از مسابقات قهرمانی امسال (و سایر رویدادهای زمین چمن در انگلیس در تابستان امسال) در روز پنجشنبه در بلگراد، پس از اینکه او با نتیجه 4-6، 7-6 به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت، به خبرنگاران گفت. 1) پیروزی 6-2 مقابل ژیری لهچکا.

تنیس اکسپرس

روبلف می‌گوید که او و چند بازیکن دیگر روز چهارشنبه به تماسی با مدیران ویمبلدون پیوستند و اضافه کردند که بازیکنان متعهد هستند که تمام پول جایزه خود را به تلاش‌های امدادی اوکراین اهدا کنند.

صادقانه بگویم، دلایلی که آنها ارائه کردند، حتی منطقی وجود ندارد [for what] روبلف گفت. و من می‌دانم، برای مثال، اگر آنها ما را محروم کردند – اگر بازیکنان روسیه و بلاروس را محروم کردند – و حداقل نیم درصد یا چیزی تغییر یا کمک بود. اما هیچ کاری انجام نمی دهد و چیزی را تغییر نمی دهد.

«چون اتفاقی که اکنون در حال رخ دادن است، کاملاً تبعیض است [against] ما.»

روبلوف گفت که او و سایر بازیکنان امیدوارند که ویمبلدون به آنها فرصت بازی بدهد و افزود که برای انجام این کار آماده اند تمام پول جایزه خود را از دست بدهند.پیشنهاد ما به ویمبلدون – و امیدوارم منطقی باشد و امیدوارم آنها در مورد آن فکر کنند – این است که [give us] فرصتی برای انتخاب این است که آیا می خواهیم بازی کنیم یا نمی خواهیم بازی کنیم. و اگر بیانیه ای وجود داشته باشد که باید امضا کنیم، علاوه بر آن، [we will give] تمام جایزه کمک های بشردوستانه – به خانواده هایی که در رنج هستند، به بچه هایی که رنج می برند [are] رنج کشیدن.”

تصمیم AELTC پس از جلسات سطح بالا بین LTA و دولت بریتانیا اتخاذ شد. آنها فضایی را برای تغییر سیاست در صورت وجود تغییرات مهم در هفته و ماه های آینده باقی گذاشتند.

AELTC گفت: «اگر شرایط از هم‌اکنون تا ژوئن تغییر مادی داشته باشد، ما آن را بررسی کرده و پاسخ خواهیم داد.»

این ممنوعیت توسط تورهای ATP و WTA و همچنین نمادهای بیلی جین کینگ، مارتینا ناوراتیلوا و دیگران مورد انتقاد قرار گرفته است.

ویمبلدون می گوید که هدف آنها “محدود کردن نفوذ جهانی روسیه از طریق قوی ترین ابزار ممکن” بوده است.

در بیانیه آنها آمده است: «در شرایط چنین تهاجم نظامی غیرموجه و بی‌سابقه‌ای، برای رژیم روسیه غیرقابل قبول است که از دخالت بازیکنان روسی یا بلاروسی در مسابقات قهرمانی سود ببرد.»

اعتبار عکس: صربستان فیس بوک را باز کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.