بازگشت لا گاف – بلژیکی مشتاق فرصت زمین مرکزی در مرحله یک چهارم نهایی

گوفین اکنون در مسابقات ویمبلدون در بازی های متوالی به مرحله یک چهارم نهایی رسیده است و رکورد عمر خود را در مسابقات قهرمانی به 16-7 ارتقا داده است.

«معنی زیادی دارد. برای من، تقریباً مانند یک چهارم نهایی پشت سر هم است زیرا سال گذشته بازی نکردم.» «2020 با کووید بسته شد. آخرین باری که قبل از امسال بازی کردم، بازی یک چهارم نهایی مقابل نواک در مرکز کورت بود.

من بسیار هیجان زده بودم که به اینجا برگشتم زیرا این تورنمنت برای من بسیار مهم است زیرا احتمالاً تورنمنت مورد علاقه من در سال است، مکانی است که دوستش دارم، سطحی که می توانم واقعاً خوب بازی کنم. من نتایج بسیار خوبی در آن سطح داشتم. معنی زیادی دارد.»

گوفین که در اوایل این فصل سیصدمین برد خود را در تور به دست آورد، خوشحال است که در سن 31 سالگی در سلامت کامل بازگشته است.

او گفت: «سال گذشته سال سختی برای من بود و مصدومیت‌هایی داشتم. در پایان سال چهار یا پنج ماه توقف می کنم. در ابتدای سال باید بجنگم و مثبت بمانم تا به بهترین سطح خود برگردم. چند هفته گذشته یا چند ماه گذشته خیلی بهتر بود.

“رسیدن به یک چهارم نهایی امسال در ویمبلدون به معنای زیادی است، بله.”

در مرحله بعد، بلژیکی برای اولین بار در مرکز کورت پیروز خواهد شد. نوری در تنها دیدار قبلی خود، در سال 2021، زمانی که بازیکن بلژیکی به دلیل مصدومیت در ست دوم بازنشسته شد، گوفین را شکست داد.

من فرصت دیگری برای بازی در زمین مرکزی دارم تا برنده شوم و در نهایت در زمین مرکزی برنده شوم. هیچ شانسی نداشتم من موری و جوکوویچ داشتم. آسان نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.