بازیکنان Fila برای پوشیدن مجموعه‌های Deuce Court و Heritage در سری اوپن آمریکا

بازیکنان Fila برای پوشیدن مجموعه‌های Deuce Court و Heritage در سری اوپن آمریکا


بازیکنان فیلا استایل های جدیدی برای سری اوپن آمریکا خواهد پوشید.

بازیکنان تحت حمایت دو مجموعه جدید را به‌موقع برای بازی‌های هاردکورت تابستانی 2022 معرفی خواهند کرد: مجموعه Deuce Court و آخرین نسخه مجموعه نمادین Heritage این برند.

سورپرایز سرنا: خواهران ویلیامز با هم در سیتی اوپن ضربه زدند

مجموعه دادگاه Deuce

کارولینا پلیسکووا، باربورا کریچیکووا، اکاترینا الکساندرووا و دیگو شوارتزمن برای آخرین گرند اسلم فصل با کالکشن Deuce Court در مسابقات آزاد وسترن و جنوبی آماده می شود. این مجموعه ترکیبی چشم نواز از چاپ های چند بعدی را با رنگ های آرامش بخش آبی و سفید مدیترانه ای ارائه می دهد.

Pliskova تانک Deuce Court Racerback Tank را با الگوی رنگی در مرکز خواهد پوشید، در حالی که Krejickova تانک Racerback Printed Deuce Court را انتخاب کرده است. هر دو ورزشکار تانک‌های خود را با اسکرت 13.5 اینچی جفت می‌کنند و ظاهر طرح‌دار را با یک کمربند یکدست رنگ متضاد سفید می‌شکنند. برای تکمیل مجموعه زنانه، لباس چاپ دویس کورت، رنگ‌های آبی آبرنگ را با درزهای شاهزاده‌ای لاغرکننده اضافی در جلو برای ظاهری جذاب و بی‌عیب برجسته می‌کند.

جوکوویچ نواک

شوارتزمن و اوپلکا در مدل Deuce Court Short Sleeve Printed Crew با یقه دنده ای دقیق و جفت شده با کوتاه وزن سبک Deuce Court Printed، ظاهری جذاب خواهند داشت. ظاهر آن با Deuce Court Short موجود در رنگ سفید با پانل های کناری مش بافتی قابل تعویض است.

مجموعه میراث

جدیدترین تکرار از مجموعه میراث سالانه فیلا کرجیچیکووا، شوارتزمن و اوپلکا و همچنین جان ایزنر و براندون ناکاشیما در سراسر تاب تابستانی هاردکورت ایالات متحده خواهند پوشید.

نسخه امسال یک چرخش کلاسیک منحصربه‌فرد در ظاهر نمادین برند با خطوط راه راه سرخابی، فیروزه‌ای و زرد، لوله‌کشی و چاپ‌هایی که کاملاً با جزئیات مشخص قرمز، سفید و آبی تکمیل شده است، ارائه می‌کند.

جوکوویچ نواک

کرجیچیکووا Heritage Halter Tank را با رنگ ارغوانی ارغوانی و Heritage Racerback Tank را در رنگ زرد باترکاپ خواهد پوشاند. جزئیات سرمه ای FILA در سرتاسر یقه و تسمه های پشتی تانک، خط کمر سرمه ای را در هر دو مدل بنفش سرخابی و اسکورت 13.5 اینچی Heritage Color Blocked برجسته می کند و ظاهری تک رنگ با یک شبح جذاب ایجاد می کند.

تانک هالتر همچنین در رنگ سبز آبی با جزئیات کلاسیک FILA و باترکاپ در دسترس خواهد بود، در حالی که تانک Heritage Racerback در رنگ سفید شفاف موجود است.

جوکوویچ نواک

همچنین در این مجموعه یک مخزن Heritage چند رنگ در چهار ترکیب رنگ راه راه عمودی منحصر به فرد وجود دارد. این مخزن کاملاً با شورت دولایه Heritage جفت می‌شود، با لایه‌های بیرونی زرد و سبز آبی عمیق و فورتزا توپ کوتاه چاپ‌شده peek-a-boo در ترکیب رنگ‌های راه راه عمودی مجموعه.

اعتبار عکس: فیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.