بازیکن فعلی می تواند مقداری پول برای مالکان جدید چلسی پس انداز کند – Talk Chelsea

هیچ یک از ما واقعاً نمی دانیم که مالکان جدید چلسی چگونه وارد خواهند شد و تا زمانی که آنها را در عمل نبینیم، چگونه وارد عمل خواهند شد. اما یک چیز کاملاً واضح است و آن این است که بعید است رویکردی مانند رومن آبراموویچ را ببینیم.

هر سه پیشنهاد نهایی برای خرید چلسی احتمالاً مسیر خود را ادامه خواهند داد، و این بدان معناست که ما باید خریدهای هوشمندانه و تصمیمات هوشمندانه را در پیش بگیریم، و این خبر خوبی برای آکادمی آبی ها و جوانان قرضی است. .

تعدادی از بازیکنان در آکادمی و بازیکنان قرضی هستند که می توانند و احتمالاً در تابستان به این تیم بازگردند تا آن را جمع کنند و خلأها را پر کنند و در برخی شرایط، کاملاً تیم را بهبود بخشند.

و من واقعاً معتقدم که اگر لوی کول ویل به بازی بازگردد، تیم ما را بهبود خواهد بخشید و همچنین می‌تواند مقداری پول نقد برای مالکان جدید ما ذخیره کند. او تعریف «تصمیم گیری هوشمندانه» خواهد بود.

با توجه به اینکه مدافعانی که قرار است در تابستان امسال از دست بدهیم با تایید آنتونیو رودیگر و آندریاس کریستنسن و احتمال پیوستن سزار آزپیلیکوئتا به آنها، احتمالا به حداقل دو مدافع جدید نیاز داریم.

آنتونیو رودیگر

عکس از رابی جی بارت – AMA/Getty Images

Colwill می تواند یکی از آنها باشد. او فقط یک شکاف را پر نمی کند. من واقعاً احساس می کنم که او ادعای یک مکان معمولی را دارد. البته، او بی‌تجربه است و باید ثابت کند که می‌تواند در لیگ برتر و در تیم بزرگسالان چلسی این کار را انجام دهد، اما او کاملاً کیفیت و ذهنیتی دارد که تابستان امسال در چلسی موفق شود، من شکی ندارم.

او در حال حاضر با بلوغ زیادی بازی می کند و سقف بسیار بالایی دارد. من هیچ نگرانی در مورد شروع او برای ما در حال حاضر ندارم. او فقط یک جوان آینده دار آکادمی نیست، من معتقدم که می تواند به سطوحی برسد و راه افرادی مانند ریس جیمز و میسون مانت را دنبال کند و تأثیری مشابه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.