با استفاده از هدایای خود، ریباکینا به عنوان برنده بالقوه ویمبلدون ظاهر می شود

توسط کریس اودو | @TheFanChild | دوشنبه 4 جولای 2022

النا ریباکینا از قزاقستان در پاسخ به سوال خبرنگاری که آیا سبک بازی خود را با هر بازیکن دیگری در تور مقایسه می کند، پاسخ کاملی داشت:

تنیس اکسپرس

او گفت: “من هرگز خودم را با کسی مقایسه نکردم.” من فقط می دانم که این هدیه را دارم. من قد بلندی دارم و خیلی سریع بازی می کنم. من می گویم بدون زحمت است. این چیزی نیست که من در باشگاه کار می کنم یا چیز دیگری.

“این سلاح من است و من فقط سعی می کنم تا آنجا که می توانم از آن استفاده کنم.”

این بازیکن 23 ساله از سلاح خود برای رسیدن به دومین مرحله یک چهارم نهایی گرند اسلم در روز دوشنبه در ویمبلدون استفاده کرده است و او اکنون در صدر قرعه کشی جایی که قرار بود ایگا سویاتک باشد، به عنوان یک تهدید بالقوه برای رسیدن به بهترین موقعیت حرفه ای، کمین کرده است. نتیجه

او در مرحله یک چهارم نهایی SW19 با آلیز کورنت یا آژلا تومجلانوویچ روبرو خواهد شد.

ریباکینا که امسال هنوز یک ست در ویمبلدون از دست نداده است، پترا مارتیک را با نتایج 7-5 و 6-3 در 80 دقیقه شکست داد و اگرچه در هر یک از سه پیروزی اخیر خود دو بار شکست خورده است (بیانکا آندریسکو، ژنگ کینوئن). و مارتیک)، او توانسته است در زمانی که شرایط به آن نیاز دارد، از کلاچ عبور کند.

او در چهار راند در تای بریک 3-0 است و تنها با گذراندن شش ساعت و 26 دقیقه در زمین به مرحله یک چهارم نهایی می رسد.او گفت: “فقط فقط نقطه به نقطه بازی کنید، البته روی سرویس من تمرکز کنید.” فکر می‌کنم در ست‌های زیادی حضور داشتم. در نهایت به تای بریک رسید. می دانستم باید چه کار کنم. فقط بحث تمرکز بود.

من واقعا خوشحالم که در تمام این مسابقات موفق شدم در دو ست پیروز شوم. همچنین این تای بریک ها. من فکر می‌کنم که آمار خوبی است در مقایسه با سایر بازی‌هایی که انجام دادم.»

ریباکینا اکنون رکورد 7-1 در ویمبلدون را در کارنامه خود دارد و تنها باخت او در سه ست به آرینا سابالنکا نایب قهرمان نهایی سال گذشته بود.

او می‌گوید که عموماً چمن را دوست دارد، اما امسال به دلیل اینکه بعد از رولان گاروس بیمار شد و در مسابقات گرم‌کننده زمین چمن در ‘s-Hertogenbosch و Eastbourne خوب بازی نکرد، اعتماد به نفس نداشت.

او گفت: «امسال می‌توانم بگویم که خوب شروع نکردم. من چندان اعتماد به نفس نداشتم زیرا آمادگی خوبی نداشتم. من مجروح شدم، در پاریس بیمار شدم و نتوانستم بهبود پیدا کنم.

در پایان فقط با هر مسابقه، مطمئناً اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.