برای من مشکلی نیست که سخت تمرین کنم

توسط کریس اودو | @TheFanChild | دوشنبه 23 مه 2022

این نتیجه آن نبود استن واورینکا روز دوشنبه در پاریس تحت تعقیب قرار گرفت. قهرمان سه دوره گرند اسلم در اقدام دور اول سقوط کرد کورنتین موته، 6-2، 3-6، 6-7(2)، 3-6، و نیش ناامیدی را احساس کردم.

تنیس اکسپرس

او گفت: “بدیهی است که شکست در یک گرند اسلم ناامید کننده بزرگی است، اما اکنون این واقعیت زندگی من است.” قبل از مسابقه می دانستم که برای کار بدنی و تنیس باید زیاد کار کنم. نه اینکه بد بازی می کنم یا خوب نیستم، اما هنوز برای چنین مسابقاتی احساس خوبی ندارم.

واورینکا بازگشت خود را در اواخر ماه مارس در چلنگر ماربلا آغاز کرد و در دو مسابقه از هفت مسابقه پیروز شده است که دو پیروزی در مسابقات مسترز رم است.واورینکا گفت: “من همیشه می خواهم بهتر کار کنم، می دانم که می توانستم بهتر عمل کنم، اما اینطور نبود.” من می دانم، همانطور که با تمرین تمدید کردم و در پایان ماه مارس یا اواخر فوریه، اوایل مارس، می دانستم که زمان می برد تا دوباره به مسابقات برگردم و با سطحی که در آن احساس خوبی دارم، تجدید کنم. وارد زمین شو و حالم خوب است، آمادگی جسمانی دارم و آماده بازی خوبی هستم.» علیرغم این باخت، واورینکا می‌گوید که همچنان مشتاق ادامه بازگشت خود و یافتن بهترین سطح خود است.

او گفت: «در سن من وقتی بیش از یک سال از تور خارج می‌شوید، زمان می‌گذارید تا به سطحی که می‌خواهید بازگردید. من می دانم که چه می خواهم، می دانم و متقاعد شده ام که می توانم با سطح بسیار خوبی تمدید کنم، زیرا سرنخ های زیادی دارم که نشان می دهد می توانم این کار را انجام دهم. اما ماه ها طول می کشد. اما نمی ترسم، تمرین سخت برای من مشکلی نیست.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.