برای Coco Gauff، کلید این است که غمگین نشوید

توسط کریس اودو | @TheFanChild | دوشنبه 30 مه 2022

کوکو گاوف برای دومین بار در دو سال گذشته به مرحله یک چهارم نهایی رولان گاروس می رود و این دختر 18 ساله آمریکایی امیدوار است که بتواند سال 2022 را با سال گذشته متفاوت کند، زمانی که در نهایت توسط قهرمان نهایی شکست خورد. باربورا کریچیکووا در هشتم آخر

تنیس اکسپرس

شماره 23 جهان ثابت می کند که یک زمین خاکی استثنایی است. او دارای رکورد 25-9 در سطح در طول دوران حرفه ای خود است، با 6 برد در Top-20 و دو Top-10.

اگر چیزی مانع گاوف در سال گذشته در رولان گاروس شد، بی تجربگی نسبی او بود. این چیزی است که او معتقد است امسال می تواند با آرامش بیشتر تغییر دهد.

صادقانه بگویم، شما هرگز در هر لحظه از مسابقه بهترین تنیس خود را در یک اسلم بازی نمی کنید، اما فکر می کنم بهتر و بهتر می شوم، و فکر می کنم از نظر ذهنی نمی توانم چیز بیشتری از خودم بخواهم. او پس از شکست دادن الیز مرتنز در مرحله یک هشتم نهایی در کورت سوزان لنگلن گفت.

گاوف گفت: “یعنی می دانید، امروز در ست اول امتیازهای زیادی داشتم که احتمالاً باید آنها را حذف می کردم و اشتباهاتی روی توپ ها انجام دادم که احتمالاً نباید انجام می دادم.” من فقط در آن ماندم. من به خودم اعتماد نداشتم زیرا در ست دوم شروع به زدن آن ضربات کردم.»

گاوف که در مرحله یک هشتم نهایی مقابل اسلون استفنز قرار می گیرد، معتقد است که در مسیر درستی قرار دارد.

او گفت: «فکر می‌کنم فقط به کاری که دارم انجام می‌دهم ادامه بده و در آن لحظات عصبانی نشو». “فکر می‌کنم این بزرگترین درسی بود که سال گذشته در مسابقه یک چهارم نهایی‌ام آموختم، چند ست پوینت داشتم و فکر می‌کنم وقتی برخی از آن امتیازات به من نرسید، ترسیدم.

“امروز وقتی چند تا از آن نکات مهم به دلخواه من نرفت، نترسیدم.”در نیمه‌ی قرعه‌کشی گاوف هیچ رتبه‌ای باقی نمانده است، اما این آمریکایی می‌گوید که این واقعیت روی تفکر او تأثیری ندارد. او در هر تورنمنتی با این اعتقاد وارد می شود که این روزها فرصت هایی برای او وجود خواهد داشت.

واضح است که متوجه شدم برخی از بازیکنانی که رتبه بالاتری داشتند کنار رفتند، اما فکر می‌کنم در حالی که سال گذشته احساس می‌کنم فکر می‌کردم اگر بتوانم از آن مرحله یک چهارم نهایی عبور کنم، شاید بتوانم مسابقات را ببرم زیرا طرف مقابل را دیدم. در حال باز شدن بود، و این بار که وارد شدم، اینطور به آن فکر نمی کنم. “من فکر می کنم، به خصوص اگر US Open چیزی به ما یاد داد، هر کسی می تواند در هر روز برنده شود. من فکر می‌کنم همه بازیکنان باید واقعاً با این فکر وارد مسابقه شوند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.