بعد از دو روز بدون پاسخ، از رافینیا دور می‌شوم – صحبت از چلسی

حماسه نقل و انتقالات رافینیا در حال شکل گیری است تا یکی از دیوانه کننده ترین حماسه تاریخ باشد.

طبق قوی ترین منابع موجود در آنجا، او در ژانویه با شرایط پیوستن به بارسلونا موافقت کرده است، آرسنال هفته ها پیش با مبلغی برای جذب او موافقت کرده است، و چلسی اکنون دو روز پیش با مبلغی موافقت کرده است و پیشنهادی برای شرایط شخصی ارسال کرده است. در کنار

شرایط عالی هستند، و برخی می گویند رافینها به طور گسترده آنها را پذیرفته است. با این حال، گزارش های صبح امروز حاکی از آن است که چلسی هیچ پاسخی رسمی از ایجنت او، دکو نداشته است، چرا که این اولین انتخاب رافینیا است. او بارسا را ​​می خواهد، در واقع او برای بارسا ناامید است. این اصلا به نظر من نمیاد

ما در حال بررسی شرایط خود هستیم که آماده پذیرش است و اردوی او از هر دقیقه استفاده می کند تا بارسلونا را نیز به پیشنهادی برساند. ما به وضوح در رده دوم بهترین ها هستیم و حتی نزدیک هم نیستیم. برای من، همین برای دور شدن کافی است.

من متوجه هستم که هر بازیکنی وقتی به ما ملحق می شود، چلسی را به عنوان اولین انتخاب یا باشگاه مورد علاقه خود در جهان نخواهد داشت. اما این واقعیت که او بسیار ناامید است و همچنان برای انتقال به بارسلونا حتی در این ساعات پایانی تلاش می کند، چیزی است که این وضعیت را برای من با شرایط دیگر متفاوت می کند.

اگر من جای چلسی بودم، الان می رفتم. آنها زمان زیادی برای پاسخ دادن به شرایط داشته اند، من آنها را به طور کلی پس می گیرم و همچنین پیشنهاد به لیدز را.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.