تنیس یکپارچه می تواند از سیاست فراتر رود

روبلف: تنیس یکپارچه می تواند از سیاست فراتر رود


آندری روبلف در فوریه یک درخواست معروف برای صلح کرد

امروز روبلف از سیاست فراتر از تنیس دفاع کرد.

سورپرایز سرنا: خواهران ویلیامز با هم در سیتی اوپن ضربه زدند

روبلوف در مسابقات سیتی اوپن واشنگتن دی سی، جک دریپر را 6-4، 6-2 شکست داد.

پس از آن، از روبلف پرسیده شد که آیا تنیس می تواند سکویی برای اتحاد باشد؟

روبلف، که در میان روس‌ها و بلاروس‌هایی بود که در محکومیت تهاجم بی‌دلیل روسیه به اوکراین توسط ویمبلدون محروم شدند، گفت که تنیس می‌تواند از سیاست فراتر رود و در این فرآیند نمونه‌ای برای ورزش باشد.

روبلف گفت: “البته من فکر می کنم که سیاست همیشه در ورزش بوده است. همه این را می دانند.” اما من معتقدم که با متحد بودن و انجام کارهای خوب برای صلح، تنیس می تواند به طور کلی باشد، اگر تنیس نمونه آن باشد، شاید ورزش های دیگری نیز به دنبال داشته باشد و به طور کلی، شاید روزی ورزش بدون سیاست باشد. .

“بدیهی است که حداقل من معتقدم که تنیس می تواند بدون سیاست باشد، زیرا تنیس چیزی است که مستقل است. من فکر می کنم این یکی از ورزش هایی است که مستقل از بقیه ورزش ها نیست.”

روبلوف که در ماه فوریه در مارسی با شریک اوکراینی دنیس مولچانوف دو بازی کرد و عنوان قهرمانی را به دست آورد، می‌گوید که از اتحاد حمایت می‌کند.

روبلوف رتبه هشتم پس از پیروزی در فوریه گذشته در دبی، شجاعانه گامی شجاعانه برای امضای دوربین “No War Please” برداشت.روبلف می گوید که تنیس یک ورزش بین المللی و فراگیر است که به بازی این فرصت را می دهد تا از سیاست بالاتر برود.

روبلف گفت: “ما بازیکنان از همه جا داریم. ما با هر کشوری بازی می کنیم.” “هیچ جایی وجود ندارد که ما در حال اجرا باشیم. ما در حال سفر به سراسر جهان هستیم.

“من فکر می کنم تنیس فرصت خوبی برای خارج از سیاست دارد، زیرا، بله، ما همه ملت ها را داریم. ما پسران و دختران، تعداد زیادی، همه قاره ها، بسیاری از کشورها، مسابقات بسیاری در سال داریم، و فکر می کنم. سپس این به افرادی بستگی دارد که در ATP، WTA و همچنین بازیکنان کار می کنند، زیرا در نهایت باید از خودتان شروع کنید.”

اعتبار عکس: 13 پروونس فیس بوک را باز کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.