تور رابطه سمی با ویمبلدون دارد

روبلف: تور با ویمبلدون رابطه سمی دارد


نوشته ریچارد پاگلیارو | سه شنبه 24 مه 2022

جنگ تنیس چمن بین ATP و ویمبلدون سمی شده است. آندری روبلف می گوید.

روبلوف در پاسخ به سوالی در مورد حذف امتیازات رنکینگ ویمبلدون پس از پیروزی امروز در دور افتتاحیه رولند گاروس توسط ATP، روبلوف هیچ ضربه ای نگرفت.

بیشتر: شاپوالوف دو خطا را در ATP و ویمبلدون می خواند

بلستر پایه ویمبلدون را به دلیل شکستن توافقش با ATP شکست. روبلف می‌گوید که نتیجه یک رابطه ناکارآمد بین تور مردان و معتبرترین تورنمنت جهان است که می‌تواند بیشتر بدتر شود.

ویمبلدون روس ها و بلاروس ها را در محکومیت تهاجم روسیه به اوکراین همسایه ممنوع کرد – تصمیمی که ATP آن را تبعیض آمیز خوانده است.

روبلف به رسانه ها در پاریس گفت: “ویمبلدون، آنها توافق بین ATP را شکستند. این اولین چیز است.” “وقتی معامله ای دارید، نمی توانید آن را شکست دهید. و آنها این کار را کردند.

“من فکر می کنم بیشتر برای نشان دادن مسابقات است که آنها نمی توانند هر کاری که می خواهند انجام دهند. بیشتر در مورد کار تیمی است. تنیس، به نظر من، تنها ورزشی است که ما به مسابقات نیاز داریم تا با هم کار کنند، و تورنمنت ها به بازیکنان نیاز دارند که با هم کار کنند.”

ستارگانی از نواک جوکوویچ تا رافائل نادال و دنیس شاپوالوف محرومیت روس ها و بلاروس ها در ویمبلدون را ناعادلانه خوانده اند.

در روزهای اخیر، برخی از بازیکنان، از جمله شاپوالوف، علناً با واکنش ATP مبنی بر حذف امتیازات ویمبلدون مخالفت کردند. این بازیکنان شکایت دارند که قبل از اعلام ATP و WTA در مورد حذف امتیازات رنکینگ ویمبلدون در روز جمعه، با آنها مشورت نشده است، در حالی که برخی دیگر می گویند به دلیل تأثیری که بر روی مسابقات خواهد داشت، به جای حذف کامل امتیازات به نصف کاهش می یابد. رتبه بندی

آیا مسابقات ATP و WTA Tours در ویمبلدون اساساً گرند اسلم زمین چمن را به یک رویداد نمایشگاهی بسیار پرسود چمنی نشان می دهد؟

روبلف ادعا می کند که دست ATP مجبور به پاسخگویی شد زیرا معتقد است ویمبلدون توافق نامه موجود را زیر پا گذاشته است.

روس رتبه هفتم گفت که ATP و ویمبلدون اکنون “روابط سمی” دارند و هشدار داد که تنش حباب به این معنی است که “فقط اتفاقات بد ممکن است رخ دهد.”

روبلف گفت: «وقتی مثل الان روابط سمی داریم، فقط اتفاقات بد ممکن است رخ دهد. و در پایان… یا به مسابقات اجازه می دهید آنچه را که می خواهند انجام دهند و در نهایت هیچ اتفاق خوبی نمی افتد، یا یک مرحله انجام می دهید و نشان می دهید، خوب، بچه ها، کافی است.

“از این به بعد بیایید با هم کار کنیم. زیرا اگر اتفاقی در مسابقات رخ دهد، بازیکنان باید از آن دفاع کنند، و اگر اتفاقی برای بازیکنان رخ دهد، مسابقات نیز باید دفاع کنند. فقط کار با هم تنیس می تواند موفقیت بسیار بسیار بیشتری داشته باشد.”

اینکه آیا اتحاد می تواند در پی این شکاف تاریخی بین یک گرند اسلم و تورها ایجاد شود یا خیر، باید دید.

روبلف پیش‌بینی می‌کند که اگر هیئت‌های حاکم بر بازی نتوانند با هم همزیستی کنند، عواقب فاجعه‌باری برای ورزش در پی خواهد داشت.

روبلف گفت: «حتی اگر، نمی‌دانم، ویمبلدون، آنها با اسلم‌های دیگر همراه شوند و سعی کنند تور دیگری ایجاد کنند، فقط تنیس را نابود می‌کند.» “شکوه تنیس را برای صدها سال از بین خواهد برد که تنیس در حال ساخت است، همه نام های بزرگی که آنها اشتیاق زیادی به تنیس، نتایج، و تمام تاریخ داشتند.

“بنابراین در نهایت، تنها یک راه وجود دارد، این است که با هم به روشی خوب کار کنیم، تا یک رابطه سمی نداشته باشیم.”

اعتبار عکس: گتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.