توصیه من به همه طرفداران فوتبال این است که از نظر عاطفی از شایعات نقل و انتقالات جدا شوند – Talk Chelsea

آه، فصل نقل و انتقالات، چه زمان لذت بخشی از سال است، به ویژه برای هواداران فوتبال که در حال تقلا هستند و سعی می کنند همه چیزهایی را که پیرامون هر داستان کوچکی که منتشر می شود، پیدا کنند.

متوجه شدم، من خودم عاشق این زمان از سال هستم. به نظر من آن را هیجان انگیز، دراماتیک می دانم و واقعاً آب آدرنالین را تحریک می کند. باشگاه شما به دنبال جذب استعدادهای بزرگ بعدی در فوتبال جهان است، یا فروش آن بازیکنی که شما به آن امتیاز نمی دهید و می خواهید برود.

این همه یک بازی از احساسات، فراز، نزول، و ترن هوایی است. به همین دلیل به آن فصل احمقانه می گویند. شما داستان های احمقانه، داستان های متضاد، تغییرات لحظه آخری، ربودن معاملات، و بسیاری از پیچش ها و چرخش های دراماتیک دیگر را خواهید شنید.

من در 13 سال گذشته پنجره های نقل و انتقالات را پوشش داده ام و اگر بخواهم در حال حاضر به هر طرفدار فوتبالی توصیه ای داشته باشم، این است که اجازه ندهید از نظر عاطفی به تک تک بازیکنانی که با آنها مرتبط هستید وابسته شوید. ، یا هر داستانی که می شنوید که شما را هیجان زده می کند.

از آنجا که حتی اگر مبلغی برای بازیکن مذکور توافق شده باشد، شرایط توافق شده باشد و همه چیز انجام شود، شما هنوز از آن معامله فراتر نمی روید تا زمانی که باشگاه یا باشگاه شما آن را به طور رسمی اعلام کند، این چیزی است که همیشه باید به خاطر داشته باشید.

برای من شخصاً از نظر احساسی خودم را از تک تک شایعاتی که در مورد باشگاه مورد حمایتم یعنی چلسی گزارش می کنم جدا می کنم. چون من آنجا بوده‌ام و همه چیز را دیده‌ام، و یاد گرفته‌ام تا زمانی که آن معامله به طور رسمی انجام نشود، هرگز یک معامله را جشن نگیرم، یا به هواداران رقیب به خاطر از دست دادن فحش‌های خودسرانه نزنم.

این همچنین باعث می شود که من در طول فصل احمقانه کاملاً عاقل، عاری از عصبانیت و بسیار هم سطح باشم. من می بینم که مردم بیش از حد درگیر آن می شوند و فکر می کنم که نمی تواند برای سلامت روان مفید باشد. من فقط سعی می کنم و از آن لذت می برم، از بالا و پایین ها. من هیچ وقت هیچ انتظاری ندارم و اینطوری برای همیشه از ناامیدی نجات پیدا می کنم!

بدیهی است که من به شما نمی گویم که در اینجا چه کاری انجام دهید، فقط یک توصیه کوچک است. شما انجام می دهید!

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.