توماس توخل در حال ساخت هافبک آینده خود – گفتگوی چلسی

توماس توخل نه تنها در تابستان امسال تیم می سازد تا دوباره در اوج به چالش بکشد، من معتقدم که او در حال ساختن یک تیم یا به طور خاص تر، یک خط میانی برای آینده است.

ما مشکلات چلسی را می دانیم، ما یک جفت خط میانی سالخورده از جورجینیو و انگولو کانته داریم که هر دو در آخرین سال قرارداد خود هستند و هیچ نشانه ای از تمدید نشان نمی دهند.

ما بازیکنان دیگری مانند کانر گالاگر را داریم که اگر در این فصل به فوتبال عادی وارد نشود، احتمالاً برای رفتن فشار خواهد آورد. و سپس هافبک های دیگری مانند روبن لوفتوس چیک، که در حال حاضر بیشتر به عنوان یک پشتیبان کاربردی استفاده می شود، و میسون ماونت، که به هر حال به عنوان مهاجم بازی می شود.

بنابراین وقتی به آن نگاه می کنید، تنها متئو کواچیچ را به عنوان تنها هافبکی که آینده اش در چلسی محکم به نظر می رسد، دارید.

به همین دلیل است که ما شاهد تلاش چلسی برای جذب فرنکی دی یونگ از بارسلونا هستیم، زیرا توخل و باشگاه، در حال ساختن برای آینده خط میانی خود هستند.

فرنکی دی یونگ بارسلونا چلسی

عکس جیمز ویلیامسون – AMA/Getty Images

من معتقدم که تابستان آینده، دکلان رایس، هدف اصلی توماس توچل در خط میانی، دوباره به میدان می‌آید، اگر نه پیش از این، تابستان آینده، و این احساس وجود دارد که توخل به او و دی یونگ برای جایگزینی جورجینیو و کانته نگاه می‌کند.

اگر امروز شنیده اید که مت لاو از تلگراف در پادکست آبی لندن صحبت می کند، حتماً اشاره او به این موضوع را شنیده اید.

قانون می‌گوید که چلسی “در تابستان امسال هافبک‌های خاصی را بررسی کرده است، اما آنها در دسترس نیستند، بنابراین این بازیکنان ممکن است تا تابستان آینده در پشت‌بازی قرار بگیرند.” او می گوید ما چیزهایی را امتحان کرده ایم که در مطبوعات منتشر نشده است. جالبه واقعا

این نشان می دهد که چلسی در حال کار برای آینده است. مطمئنم که توخل در مورد اتفاقات تابستانی که دو مدافع کلیدی آنتونیو رودیگر و آندریاس کریستنسن را به عنوان بازیکن آزاد از دست داد، کابوس می بیند، و او نمی خواهد تابستان آینده با دو هافبک کلیدی همین اتفاق را ببیند.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.