جابر به رتبه 3 شغلی می رسد

توسط کریس اودو | @TheFanChild | سه شنبه 21 ژوئن 2022

پیشگام تونس اونس جابر رتبه 3 برتر WTA را شکست.

ژابور که روز یکشنبه عنوان قهرمانی برلین را به دست آورد، پائولا بادوسا اسپانیایی را پشت سر گذاشت و به رتبه بالای حرفه ای خود دست یافت. در حالی که ایگا سویاتک در رتبه اول باقی می ماند و آنت کونتاویت در رتبه دوم قرار دارد.

تنیس اکسپرس

جدول کامل رده بندی WTA را اینجا ببینید

ژابور در سال 2022 رکورد 30-9 را به نام خود ثبت کرده و در مادرید و برلین قهرمان شده است. او در 16 بازی از 18 بازی اخیر خود پیروز شده است و به عنوان یکی از بازیکنانی که علاقه مند به بازی عمیق است به ویمبلدون خواهد رفت، اما تا زمانی که این هفته در ایستبورن با سرنا ویلیامز دوبل بازی کند.12-بالای شغلی برای کوکو گاوف

کوکو گاوف 18 ساله یک پیروزی تا رسیدن به جمع 10 برتر فاصله داشت، اما این مرد آمریکایی در نیمه نهایی در برلین به اونس ژابور سقوط کرد و به این ترتیب در رده بندی روز دوشنبه در رده 12 قرار گرفت – که هنوز هم رکورددار حرفه ای است. Gauff دومین نوجوان بالاترین رتبه در تور در حال حاضر است – اما رادوکانو از بریتانیا یک تیک بالاتر در رتبه 11 قرار دارد.

بازگشت ساویل به 100 نفر برتر!

داریا ساویل استرالیایی پس از بازگشت از عمل جراحی آشیل در اوایل این فصل، به یک نقطه عطف در رتبه بندی چشمگیر دست یافته است.

شماره 20 سابق جهان در 96 سالگی به فهرست 100 برتر بازگشته است، یک دستاورد بزرگ، با توجه به اینکه ساویل در ماه فوریه خارج از 600 نفر برتر بود.ساویل در ایندین ولز به مرحله یک هشتم نهایی و در میامی به مرحله یک چهارم نهایی رسید. در رولان گاروس او به دور سوم راه یافت. هفته گذشته او به مرحله یک هشتم نهایی در برلین راه یافت.

آندریسکو 5 تا دیگر

بیانکا آندریسکو راه خود را برای بازگشت به 50 تیم برتر ادامه می دهد. این زن کانادایی این هفته پس از رسیدن به مرحله یک شانزدهم نهایی در برلین، پنج رتبه دیگر را به دست آورد تا به رتبه 65 برسد. شماره 4 سابق جهان در رده 121 بود که بازگشت خود را از یک بازی آغاز کرد. وقفه شش ماهه در اشتوتگارت در ماه آوریل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.