جاه طلبی های چلسی با فروند در انتظار به عنوان DOF – Talk Chelsea روشن است

به نظر می رسد چلسی آماده به خدمت گرفتن کریستف فروند از RB Salzburg به عنوان مدیر جدید فوتبال خود (DOF) است.

من معتقدم که این یک بیانیه واقعی از قصد مالکان جدید است، که قبلاً از زمان خرید باشگاه در ابتدای تابستان، تابستان تغییرات گسترده ای را در باشگاه پشت سر گذاشته اند.

تاد بوهلی و همکارانش ممکن است تصمیماتی گرفته باشند که محبوب ترین آنها نبوده است، عمدتاً اخراج توماس توچل. اما نیت آنها روشن است و آن ساختن باشگاهی از بالا تا پایین است که آماده است دوباره در اوج رقابت کند و در همه سطوح موفق شود. و اگر آنها بخواهند به باشگاهی مانند منچسترسیتی نزدیک شوند، کارهای زیادی برای انجام دادن دارند.

از قضا، ارلینگ هالند، که در حال حاضر برای سیتی برای سرگرمی گلزنی می کند، بازیکنی بود که فروند در RB Salzburg پیدا کرد و او فقط نوک کوه یخ برخی از استعدادهای بزرگی است که کارگردان اتریشی مسئول یافتن آنهاست.

برخی از استعدادهای بزرگ دیگری که او پیدا کرد عبارتند از: Sadio Mane، Konrad Laimer، Dayot Upamecano، Karim Adeyemi، Marcel Sabitzer، Patson Daka، Naby Keita، Benjamin Sesko، Dominik Szoboszlai و Enock Mwepu.

واضح است که او نوع کاملی از DOF است که بوهلی به دنبال آن است، به ویژه این واقعیت که او کاربر مشتاق داده ها و تجزیه و تحلیل های ویدئویی برای جاسوسی بازیکنان است، کاری که رژیم قدیمی چلسی چندان انجام نداد.

فروند یک مبتکر واقعی در زمینه خود و متخصص در کاری است که انجام می دهد. این یک خبر عالی برای هواداران چلسی است که می توانند برای نمایش جاه طلبی بیشتر مالکان جدید ما هیجان زده باشند.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.