جوکوویچ می تواند از ویمبلدون دفاع کند

جوکوویچ می تواند از ویمبلدون دفاع کند


جوکوویچ نواک یک شات خبر خوب دریافت کرد: شماره 1 جهان می تواند تابستان امسال از عنوان قهرمانی ویمبلدون خود دفاع کند.

باشگاه تنیس روی چمن همه انگلیس به بازیکنان واکسینه نشده اجازه می دهد تا گرند اسلم زمین چمن را انجام دهند، که راه را برای این بازیکن 34 ساله صربستانی برای بازی در صد و سی و پنجمین دوره ویمبلدون باز می کند.

بیشتر: فدرر به بازل متعهد شد

جوکوویچ در فینال امروز ویمبلدون، متئو برتینی ایتالیایی را با نتایج 6-7(4)، 6-4، 6-4، 6-3 شکست داد و با بیست و یکمین قهرمانی متوالی خود در مسابقات قهرمانی ویمبلدون، بیستمین قهرمانی گرند اسلم حرفه ای را به نام خود ثبت کرد. این سومین قهرمانی پیاپی جوکوویچ در ویمبلدون و ششمین قهرمانی در مجموع بود.

تنیس اکسپرس

مقامات ویمبلدون جزئیات بیشتری را ارائه کردند در مورد تصمیم آنها برای محرومیت بازیکنان روسیه و بلاروس از مسابقات قهرمانی. مقامات گفتند که آنها نگران هستند که اجازه دادن به روس ها و بلاروس ها برای بازی “به نفع ماشین تبلیغاتی رژیم روسیه باشد” و آنها نمی خواهند بازیکنان را در معرض خطر قرار دهند.

اولاً، حتی اگر قرار باشد که بازیکنان روسی و بلاروسی را با اعلامیه های کتبی بپذیریم، خطر موفقیت یا شرکت آنها در ویمبلدون را به نفع ماشین تبلیغاتی رژیم روسیه خواهیم داشت – که ما نمی توانستیم آن را بپذیریم. رئیس یان هویت گفت. ثانیاً، ما وظیفه داریم اطمینان حاصل کنیم که هیچ اقدامی که انجام می‌دهیم، امنیت یا رفاه بازیکنان یا خانواده‌های آنها را در معرض خطر قرار ندهد.

ما درک می کنیم و عمیقاً متأسفیم که این تصمیم بر هر فرد آسیب دیده تأثیر می گذارد – و بسیاری از مردم بی گناه در نتیجه این جنگ وحشتناک رنج می برند. اما، ما ملزم به اقدام، معتقدیم که در این شرایط، مسئولانه‌ترین تصمیم ممکن را گرفته‌ایم و هیچ جایگزین مناسبی در چارچوب موضع دولت برای تصمیمی که در این شرایط واقعا استثنایی و غم‌انگیز گرفته‌ایم، وجود ندارد.»

اعتبار عکس: گتی

10 thoughts on “جوکوویچ می تواند از ویمبلدون دفاع کند

 1. MatthewJoype آوریل 27, 2022 at 10:34 ق.ظ

  Купить диплом на найте об завершении обучения в Златоуст по специальсности Художник росписи по эмали c водяными знаками.
  https://zarechnyy.diplomtop.org/

  پاسخ
 2. Patricknaire می 7, 2022 at 6:21 ب.ظ

  event продюсер уроки Нововятску https://bloghack.ru/programmirovanie/1c-razrabotka

  яю:C@AK

  پاسخ
 3. Edwardlom ژوئن 11, 2022 at 3:40 ق.ظ

  about-company-review.ru/ – отзывы по компаниям Альфа.Сайт из раздела поисковое seo продвижение сайта недорого в Улан-Удэ.

  پاسخ
 4. AlbertABEMS ژوئن 12, 2022 at 3:12 ب.ظ

  https://brand-review.ru/ – отзывы по компаниям EVEREST из раздела проверка оптимизации сайта в Сызрань.

  پاسخ
 5. Alvinsleep ژوئن 14, 2022 at 11:41 ب.ظ

  http://www.sageerp.ru/dvutavrovyj-profil/ трубопроводная арматура цена.

  پاسخ
 6. Alvinsleep ژوئن 15, 2022 at 9:20 ق.ظ

  http://www.sageerp.ru/dvutavrovyj-profil/ купить швеллер горячекатаный в спб.

  پاسخ
 7. Davidimift ژوئن 16, 2022 at 6:23 ق.ظ

  The Best Google Sheets Course – 13 Top Contenders for 2022

  Rumford,Maine,United States

  data list in excel

  https://viesearch.com/t5f8/ifrs-certification-course

  پاسخ
 8. AndrewSpura ژوئن 25, 2022 at 6:17 ب.ظ

  https://vukypavto.ru/ – Выкуп автомобилей отечественных машин марки Mitsuoka модели Windom, 0 года выпуска, тип кузова тарга с объемом двигателя 6468 коробка передач механическая в Питере.

  پاسخ
 9. AndrewSpura ژوئن 30, 2022 at 8:04 ق.ظ

  https://vukypavto.ru/ – Срочный выкуп лизинговых машин марки ShuangHuan модели Montego, 1970 года выпуска, тип кузова фургон с объемом двигателя 6192 коробка передач вариатор в Санкт-Петербурге.

  پاسخ
 10. Stanleydax جولای 1, 2022 at 6:16 ق.ظ

  https://www.vykup-avtospb.ru/ – Срочный выкуп иностранных авто марки HuangHai модели Sirion, 1976 года выпуска, тип кузова купе с объемом двигателя 1186 коробка передач автоматическая в Санкт-Петербурге.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.