خاک رس بهترین سطح من خواهد بود

توسط کریس اودو | @TheFanChild | دوشنبه 18 آوریل 2022

قهرمان US Open 2021 اما رادوکانو رزومه کوتاهی در مورد بازی روی خاک رس دارد، اما این مانع از این نمی شود که شماره 1 بریتانیایی باور کند که روزی می تواند بهترین سطح او باشد.

تنیس اکسپرس

روز دوشنبه در اشتوتگارت، جایی که رادوکانو در اولین مسابقه خود در زمین خاکی در سطح WTA به عنوان قهرمان شماره 8 جای خود را خواهد گرفت، او به خبرنگاران گفت که معتقد است خاک رس روزی بهترین سطح او خواهد بود.

او گفت: “این یک فصل خاک رس هیجان انگیز خواهد بود.”

رادوکانو پیش از این هرگز در مسابقات ITF یا WTA روی خاک رس بازی نکرده بود، اما او در آخر هفته در جام بیلی ژان کینگ در پراگ دو مسابقه را روی خاک انجام داد و ترزا مارتینکوا را 7-5 و 7-5 شکست داد و سپس به مارکتا وندروسوا سقوط کرد. 6-1، 6-1 در باخت 3-2 بریتانیای کبیر مقابل جمهوری چک.برخلاف برخی از بازیکنانی که در سطح باتجربه نیستند، به نظر می رسد رادوکانو به بازی خاکی علاقه نشان داده است. او می‌گوید از بازی کردن و حرکت روی سطح لذت می‌برد و احساس می‌کند که بازی بیشتر روی خاک به او کمک می‌کند تا بازی همه جانبه‌اش را از نظر ساخت نقطه توسعه دهد.

او گفت: «فقط باید حیله‌گرتر باشی، فکر می‌کنم، و فکر می‌کنم این درس خوبی است، به خصوص برای فردی جوان‌تر مثل من که مهارت‌های بیشتری را توسعه دهد.» سالها می گذرد، زیرا من دوست دارم روی آن سر بخورم و حرکت کنم، و دوباره می توانم بارها و بارها تکرار کنم.”

رادوکانو در مرحله اول روز چهارشنبه در اشتوتگارت با استورم سندرز مقدماتی روبرو خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.