خلاصه فهرست: زالگیریس کاوناس – اخبار

[ad_1]

پس از از دست دادن مرحله حذفی فصل گذشته ، هدف زالگیریس کاوناس انجام بیش از 34 بازی یورو لیگ است. مربی مارتین شیلر بازگشته است و چندین چهره جدید و قدیمی جدید در اطراف خود دارد چرا که قهرمانان لیتوانیایی بار دیگر هدف خود را بالا می برند.

پس زمینه

زالگیرس تابستان امسال با سه بازیساز درجه یک قرارداد بست. یکی از آنها ، Mantas Kalnietis ، باشگاه را از بیرون می شناسد. او در کائوناس به دنیا آمد و این سومین حضور او در این باشگاه خواهد بود. Kalnietis پس از رهبری آن رقابت در ارسال پاس گل (7.1 apg.) به تیم دوم جام ملت های اروپا در فصل 21-2012 تبدیل شد. یانیس استرلنیکس در هشتمین فصل یورو لیگ خود حضور دارد و زالگیریس پنجمین تیم او در این رقابت ها است. او یک تیرانداز فوق العاده سه امتیازی با ضریب هوشی بالا در بسکتبال است که هرگز از افزایش قدرت در زمان های سخت نمی ترسد. امانوئل مودیای کل فصل 21-2012 را از دست داد و قرار است اولین بازی خود را در یورو لیگ زیر نظر مربی شیلر انجام دهد. مودیای یک ورزشکار بزرگ با مهارت های گلزنی عالی است. لوکاس لکاویچیوس و آرتوراس میلاکنیس بازگشته اند تا آتش بازی را از مرکز شهر تهیه کنند. لکاویچیوس یک نگهبان دسته کوچک موسیقی جاز با مهارت های برجسته یک به یک و محدوده تیراندازی نامحدود است. میلاکنیس یک متخصص سه امتیازی است که می تواند هر بازی را با دقت بالای خود تغییر دهد. زالگیریس یک تیرانداز عالی سه امتیازی دیگر در نیلز گیفی اضافه کرد ، او همچنین یک بازیکن انرژی است که در هر دو طرف کمک می کند. مانتاس روبستاویسیوس با استعداد و کارلوس لوکوسیناس تیزبین به مربی شیلر تنوع بیشتری می بخشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=oL5W-FPtUQc

FRONTCOURT

ادگاراس اولانوواس به Kaunas بازگشته است تا به عنوان اولین گزینه زالگیرس در مهاجم کوچک عمل کند. اولانوواس یک بازیکن همه جانبه است که دارای پست های بسیار خوبی برای بازیکنی در اندازه خود است ، که به او اجازه می دهد مزایای زیادی در حمله پیدا کند. اسطوره تیم پائولیوس یانکوناس و تایلر کاوانا قرار است دقایقی را در پست فوروارد تقسیم کنند. یانکوناس یک بازیکن باهوش ، یک ریباندر محکم و یک تیرانداز میان رده کشنده در نوزدهمین فصل یورو لیگ خود است. کاوانو یک مهاجم متحرک تر است که می تواند زمین را از فراتر از قوس باز کند. Joffrey Lauvergne و Josh Nebo باید بیشتر زمان بازی را در مرکز ببینند ، اما چون بازیکنان بسیار متفاوتی هستند ، احتمالاً در زمین هم با هم بازی خواهند کرد. لاورگن یک مرد بزرگ و پویا است که به خوبی زمین را اجرا می کند ، بالای حاشیه بازی می کند و در هر دو انتها یک ریباندر محکم است. نبو یک ورزشکار باورنکردنی است ، بازیکنی انرژی زا که می تواند با شوت های مسدود شده و غروب های برجسته خود جمعیت را به حرکت درآورد. او همچنین یک گلزن بسیار م (ثر است (66.8٪ 2FG در اسرائیل فصل گذشته). مارک بلاژویچ مهارت های پست را ارائه می دهد و از نیمکت خارج می شود. او همچنین یک ریباند تهاجمی عالی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=lyhhfGS-irU

بازیکن برای تماشا

امانوئل مودیای در 25 سالگی وارد یورو لیگ می شود و مشتاق است تا بتواند پتانسیل خود را به عنوان یک بازیساز نخبه به دست آورد. او یک بازیکن بسیار فیزیکی ، ورزشکار و منفجر کننده است و می داند که چگونه می تواند در موقعیت های یک به یک این نقاط قوت را به حداکثر برساند ، به دلیل برخورد خوب با توپ و اولین قدم بسیار سریع. او همچنین یک بازیکن پیک اند رول خوب با دید خوب در زمین است. اما مودیای یک تیرانداز بالا و پایین است ، هم از فاصله سه نقطه و هم از خط پرتاب آزاد. او در محیط مناسبی برای بهبود مهارت های شوت خود قرار دارد و اگر این کار را انجام دهد ، Mudiay تمام توان خود را برای تسلط دارد ، زیرا او بازیکن باهوشی است که می داند چگونه از بدن بزرگ خود و مهارت های همه جانبه برای پیدا کردن مزایا استفاده کند.

نگاه کنید

زالگیریس چند بازیکن مهم پشت زمین را از دست داد اما مثل همیشه در بازار خارج از فصل به خوبی حرکت کرد و مهره های مناسب را پیدا کرد. داشتن بازیکنان باتجربه مانند Kalnietis و Strelnieks باید Mudiay را در شرایط انتقالی و تک به تک خطرناک تر کند. با Mudiay و Nebo ، Zalgiris فهرست فیزیکی بیشتری نسبت به فصل گذشته دارد و باید از آن به نفع خود استفاده کند. مثل همیشه ، Zalgiris دارای هسته ای از بازیکنان لیتوانیایی است که توسط استعدادهای برجسته خارجی احاطه شده است. مربی شیلر فصل گذشته کار فوق العاده ای انجام داد و با بازگشت هواداران زالگیرس به سکوها ، قدرتمند لیتوانیایی باید بیشتر از همیشه در زالگیرو آرنا قدرتمند باشد. اگر زالگیریس قوام پیدا کند ، آسمان محدود است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *