دوین هنی خطرناک است – می گوید شاون پورتر ⋆ بوکس نیوز 24

نویسنده: دن آمبروز: شاون پورتر معتقد است که دوین هنی ، قهرمان سبک وزن WBC به دلیل مهارت های بوکس خود یک مبارز “خطرناک” است. برخلاف برخی از طرفداران متعصب ، پورتر هانی را با فلوید می ودر جونیور یا روی جونز جونیور مقایسه نمی کند.

او هانی را یک مبارز منحصر به فرد با ترکیبی از مهارت های بوکس می داند که معتقد است او را خطرناک می کند.

تا کنون ، هانی خود را غیر از جنگجویان بی نامی که بیشتر در دوران حرفه ای خود با آن روبرو بوده ، خطرناک نشان نداده است.

پورتر معتقد است که قدرت مشت زدن هانی 22 ساله با گذشت زمان بهبود می یابد و او را حتی خطرناک تر از حال حاضر می کند. در حال حاضر ، هانی برای خود خطرناک است زیرا طرفداران را تحت تأثیر قرار نمی دهد و مخالفت وی برای افزایش محبوبیت او بسیار کم رنگ بوده است.

هانی و مروج او ادی هرن معتقدند که بهترین رزمندگان در سن 135 سالگی مانند رایان گارسیا از او اجتناب می کنند. واقعیت این است که این پول برای هانی وجود ندارد زیرا او یک نام بزرگ نیست. او یک کمربند دار است که در خارج از رینگ قهرمان WBC شد.

پورتر پیشرفت هانی را ستود

“او [Haney] و پدرش تمام حرکات درستی را انجام داده است. “

او حتی در آخرین مبارزه خود با خورخه لینارس همه چیز را مدیریت کرد. او با مشتی که از هیچ جا بیرون آمد گرفتار شد. من در خانه ام هستم ، فک افتاده است. “این کار را نکنید.”

“من نمی خواستم ببینم او در آن مبارزه شکست می خورد. من می خواستم ببینم که او با برخی سختی ها روبرو است ، اما نمی خواستم ببینم که او در این مبارزه شکست می خورد.

“این واقعیت که او با این سختی روبرو شد و از پس آن برآمد ، او را به یک مبارز بهتر تبدیل می کند. نمی دانم آیا از او اجتناب شده است یا خیر.

“من نمی دانم که آیا دعوای درستی اتفاق نمی افتد یا خیر ، اما می دانم که او و پدرش حرکت درستی را در این زمینه انجام داده اند.

“بنابراین وقتی آنها با فردی مانند ماکسی هیوز برخورد می کنند ، این به معنی آن است. آنها در حال حاضر چیزی را هدر نداده اند. “پورتر در مورد هانی گفت.

“آنها وقت خود را تلف نکرده اند ، تجربه خود را تلف نکرده اند و هیچ وقت تلویزیون خود را تلف نکرده اند. احساس می کنم آنها همه چیز را بر این اساس اداره می کنند. بنابراین من فکر می کنم آنها خوب خواهند بود. “

روشی که هانی در حال بالا رفتن از سطح حرفه ای است ناامید کننده است زیرا او با بچه هایی که در اوج خود هستند مبارزه نمی کند. به عنوان مثال ، مبارزات اخیر هانی علیه خورخه لینارس 36 ساله و یوریورکیس گامبوآ 40 ساله بود.

اگر هانی نمی تواند در سن 135 سالگی با سگهای بزرگ مبارزه کند ، باید با این افراد بجنگد:

  • ریچارد کمی
  • ایزاک ‘پیتبول’ کروز
  • رولاندو ‘رولی’ رومرو
  • خوزه پدرازا
  • خوزه زپدا

ادی هرن ، مروج هانی ، به جای مبارزه با آنها ، به دنبال این است که او را در مقابل ماکسی هیوز ، مدعی حومه از بریتانیا ، قرار دهد. آن مبارزه یکی دیگر از راههای امن برای هانی است و محبوبیت وی را افزایش نخواهد داد.

نبردهای مشابه مانع از محبوب شدن هانی می شود ، به این معنی که او همچنان توسط جنگجویان مردمی نادیده گرفته می شود زیرا هیچ چیز را به میز نمی آورد. هانی کمربند دار است و نه چیز دیگر.

اگر هیرن چشمانش باز بود ، متوجه می شد که باید با مبارزان با کیفیت هانی هماهنگ شود تا محبوبیت او افزایش یابد.

اگر هانی نمی تواند بچه هایی مانند رایان گارسیا ، واسیلی لوماچنکو ، تئوفیمو لوپز یا گروونتا دیویس را مجبور به مبارزه با او کند ، باید سرنخی پیدا کند و با یک نبض شروع به مبارزه با مخالفان کند.

مبارزه با قدیمی ها و بدون نام هیچ کاری برای هانی انجام نمی دهد ، مگر اینکه او را در جایی که در آن به عنوان قهرمان کاغذ حضور دارد حفظ کند.

پورتر می گوید هانی خطرناک است

“او خطرناک است زیرا این ترکیبات را دارد” پورتر در مورد دیدگاه خود که هانی یک مشت زن خطرناک است ، گفت.

“همانطور که روی جونز جونیور ترکیبی از سرعت ، ورزش ، سرعت و رفلکس های بی نظیر را داشت.

“من نمی گویم که دوین هانی روی جونز بعدی است یا روی جونز است. برای مدت طولانی ، مردم می گفتند او می ودر بعدی است.

او دوین هانی بعدی است. دیوین هانی خطرناک است زیرا می تواند با شما از ناحیه پشت مبارزه کند ، اما می تواند همزمان به سمت شما بیاید. او فاسد است ، سرعت دارد و از نظر فکری ، دقیقاً همان جا است.

“او یک بسته کامل به عنوان یک جنگنده است. شاید اگر چیزی باشد ، او فاقد قدرت است. درعین حال ، زمان بازی آن نیز زمان زیادی باقی مانده است. “پورتر در مورد هانی گفت.

پورتر کمی با تمجیدهای باشکوهی که از هانی در می آورد ، کمی درگیر می شود. او خطرناک نیست اگر چیزی باشد ، هانی برعکس خطرناک است. او خسته کننده است و کسی است که در صورت صدمه زدن به او ، دعوا را متوقف می کند.

اگر حریف هانی هستید ، این برای رکورد شما خطرناک است زیرا تنها کاری که او باید انجام دهد این است که در نیمه اول یک برتری کوچک را کنار هم بگذارد و سپس با چسباندن بدون توقف در نیمه دوم آن را شیر دهد.

Devin هنوز به اندازه کافی محبوب نشده است

پورتر در مورد دوین ادامه داد: “او هنوز یک جوان است.” “هنگامی که ما در مورد اجتناب از او صحبت می کنیم و در مورد اسامی که گفتیم صحبت می کنیم. [Ryan] گارسیا و [Joseph ‘Jo Jo’] دیاز ، وقتی به آن نگاه می کنی.

این افراد پول بیشتری برای مبارزه با یکدیگر خواهند داشت از آنها دوین هانی. اگرچه ممکن است دعوایی را که می خواهیم انجام ندهیم ، اما باید راهی برای درک آن پیدا کنیم و یکی از راه های درک آن از نظر اقتصادی است.

پورتر در حالی که برای هانی مانند یک تشویق کننده به نظر می رسید ، گفت: “این بچه ها کاری را می کنند که از نظر مالی برای آنها منطقی است.”

اگر هانی می خواهد رزمندگان محبوب تری مانند رایان گارسیا ، Gervonta ‘Tank’ Davis ، Teofimo Lopez و Joseph ‘Jo Jo’ Diaz Jr. و 147 برای بازار شدن بیشتر.

جنگجویان فوق الذکر علاقه ای به جنگیدن با هانی ندارند زیرا او بیش از ارزشش دردسر دارد. از آنجا که هیچ پولی برای مبارزه با هانی وجود ندارد ، این بچه ها ریسک جنگیدن با او را برای پولها ندارند.

علاوه بر این ، سبک مبارزه هانی یک نسخه آهسته از فلوید می ودر جونیور است ، و او بیش از حد تمرکز دفاعی دارد تا ارزش جنگیدن را داشته باشد. بچه های برتر نمی خواهند هانی را دور رینگ دنبال کنند.

اگر آخرین مبارزه هانی را با خورخه لینارس مشاهده کرده باشید ، متوجه خواهید شد که او چهار دور گذشته را به حالت دیوانه واری گذراند تا در مسابقه بدون ناک اوت کنار بیاید. در چهار دور گذشته ، لینارس بارها و بارها به هانی صدمه زد و او جان خود را حفظ کرد.

هیچ کس مانند هانی نمی خواهد با یک کلینچر بجنگد. اگر می دیدید هانی چقدر در برابر لینارس سخت گیری می کرد ، نمی خواهید با او بجنگید زیرا به آرواره های زندگی احتیاج دارید تا او را از شما دور کند.

داوري كه در مبارزه هاني و لينارس كار كرد ، به ديوين اجازه داد تا در سه ماهه آخر مسابقه با قصور بيش از حد خود از قتل فرار كند.

هانی باید بارها و بارها برای جراحت بیش از حد مجازات می شد و رد صلاحیت می شد زیرا او بیش از حد نگه داشته و سیستم را پیر می کرد.

اگر این بازی بسکتبال بود ، هانی وارد یک غرفه غیرقانونی شد و داور به او اجازه داد که با این کار کنار بیاید. این که بگوییم پیروزی از لینارس سلب شده است ، دست کم نیست. هانی یا باید رد صلاحیت می شد یا به دلیل فشار زیاد بیش از حد جریمه می شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *