“دیوانه” جوکوویچ نمی تواند در US Open شرکت کند

ایزنر: "دیوانگی" جوکوویچ نمی تواند در US Open شرکت کند


شمردن جان ایزنر در میان بازیکنانی که ادعا می کنند این مسخره است جوکوویچ نواک اجازه بازی در US Open را ندارد.

جوکوویچ قهرمان ویمبلدون که واکسینه نشده است و می‌گوید برنامه‌ای برای تزریق ندارد، طبق مقررات فعلی که بازدیدکنندگان خارجی از ایالات متحده را ملزم به واکسینه شدن برای COVID-19 می‌کند، اجازه ورود به ایالات متحده را ندارد.

سورپرایز سرنا: خواهران ویلیامز با هم در سیتی اوپن ضربه زدند

در توییتر توسط ست دیلونآیا تنیسورهای فعالی وجود دارد که از ایالات متحده بخواهد اجازه دهد؟ [Djokovic] بازی؟ Isner پاسخ داد: “بله. او فعلاً نمی تواند در مسابقه شرکت کند، دیوانگی کامل است.”

تنیس ساندگرن که مانند جوکوویچ واکسینه نشده است، توییت خود را در ماه ژوئن به اشتراک گذاشت که از USTA به دلیل شکست در مبارزه برای معافیت برای جوکوویچ قهرمان 21 دوره گرند اسلم دعوت کرد.


گوران ایوانیسوویچ، مربی جوکوویچ، به La Repubblica گفت: «هیچ امیدی وجود ندارد» که دولت ایالات متحده محدودیت ها را کاهش دهد و اجازه ورود جوکوویچ را برای بازی نهایی گرند اسلم فصل بدهد.

مسابقات آزاد آمریکا از 29 آگوست آغاز می شود. جوکوویچ رسماً از افتتاحیه بانک ملی هفته آینده در مونترال انصراف داد زیرا او واکسینه نشده است و کانادا به مسافران بین المللی که به طور کامل در برابر کووید-19 واکسینه نشده اند اجازه ورود به کشور را نمی دهد.

اعتبار عکس: گتی

One thought on ““دیوانه” جوکوویچ نمی تواند در US Open شرکت کند

  1. Mathewemano آگوست 8, 2022 at 5:21 ق.ظ

    подъемник мачтовый
    [url=https://podyemniki-machtovyye-teleskopicheskiye.ru]http://www.podyemniki-machtovyye-teleskopicheskiye.ru/[/url]

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.