رادوکانو برنده جایزه Laureus Breakthrough of the Year شد

رادوکانو برنده جایزه Laureus Breakthrough of the Year شد


اما رادوکانو دوباره یک برنده اصلی است

قهرمان US Open جایزه بهترین دستاورد سال جایزه Laureus World Sports Award یکشنبه شب را از آن خود کرد.

بیشتر: جوکوویچ از محرومیت روس ها از ویمبلدون حمایت نمی کند

رادوکانو که رتبه 150 را به خود اختصاص داده بود، هنگامی که در سن 18 سالگی مسابقات آزاد آمریکا را به دست آورد، به یک شهرت جهانی تبدیل شد.

او در یک عملکرد قابل توجه، سه دور مقدماتی و هفت بازی قرعه کشی اصلی را در فلاشینگ میدوز بدون حذف یک ست پشت سر گذاشت و در فینال لیلا فرناندز را 6-4 و 6-3 شکست داد. این دومین مسابقه گرند اسلم او بود.

رادوکانو در ماه ژوئن که در رده بندی 338 جهان قرار داشت، در قرعه کشی اصلی ویمبلدون یک علامت وایلد کارت دریافت کرد و به دور چهارم رسید. در نتیجه پیروزی او در US Open، او به رتبه 23 جهانی رسید و سال را در رتبه 19 به پایان رساند. او در کانادا به دنیا آمد اما در دو سالگی به بریتانیا نقل مکان کرد. پدرش اهل رومانی و مادرش چینی است.

“خیلی ممنون لی نا. رادوکانو که این جایزه را از یکی از قهرمانان تنیس خود، لی نا، دریافت کرد، گفت: شما در تمام دوران حرفه‌ای من الهام‌بخش بزرگی برای من بوده‌اید. از آکادمی Laureus برای رای دادن به من بسیار سپاسگزارم. دریافت این جایزه بسیار معنی دارد و من واقعاً می خواهم به دیگر نامزدهایم تبریک بگویم. احساس می کنم سال بسیار خوبی برای من بود، اما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارم. خیلی ممنونم.”

لی نا قهرمان دو دوره گرند اسلم از رادوکانو تمجید کرد.

“تبریک. من به عنوان عضوی از آکادمی Laureus خوشحالم که من و همکارانم شما را برای موفقیت سال انتخاب کرده ایم. کار سخت و مهارت‌های شما برای شما طرفدارانی در سراسر جهان و بسیاری در چین، از جمله من، به‌دنبال داشته است.

شنیدم که گفتی می خواهی مثل من بازی کنی. وای! حالا باید بگویم که واقعاً می‌خواهم مثل شما بازی کنم.»

اعتبار عکس: جایزه جهانی ورزش Laureus

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.