رادوکانو نوجوان تجربه را برای اولین برد رولان گاروس به کار می گیرد

توسط کریس اودو | @TheFanChild | دوشنبه 23 مه 2022

19 ساله اما رادوکانو چهارمین حضور خود در گرند اسلم – و اولین بار در رولان گاروس – را این هفته در پاریس انجام می دهد.

اما روز دوشنبه او خود را در نقش یک بازیکن باتجربه‌تر پیدا کرد زیرا با یک تیم رده‌بندی چک 17 ساله روبرو شد. لیندا نوسکووا (قهرمان سال گذشته دختران مجرد در پاریس)، جوانترین بازیکن در قرعه کشی انفرادی زنان.

تنیس اکسپرس

این فرصتی عالی برای رادوکانو بود تا برخی از تجربیات ارزشمندی را که در سال گذشته به دست آورده است، امتحان کند.

او پس از اولین پیروزی خود در رولان گاروس، یک پیروزی سنگین 6-7(4)، 7-5، 6-1 با خبرنگاران صحبت کرد که باعث ایجاد درگیری در دور دوم شد. آلیاکساندرا ساسنویچ، به آنها گفت که خوشحال است که از تجربه استفاده می کند تا برنده شود.

او گفت: “قطعاً متفاوت است.” می‌دانی، در زمین مسابقه، من فقط به هر تجربه‌ای که در تور به دست آورده‌ام فکر می‌کردم، و می‌دانم که او در تور تازه وارد است، اما به نوعی، این به شما کمک می‌کند اگر کاملاً جدید هستید، شما فقط در حال چرخش هستید، شما آزاد هستید، و من فکر می کنم او قطعاً این کار را می کرد.

رادوکانو گفت که این به او امکان داد تا در نهایت مسابقه دو ساعت و 37 دقیقه‌ای را در ست سوم به دست بگیرد.

او گفت: “بله، می‌دانستم که اگر لحظات سختی را در ست دوم پشت سر بگذارم، ممکن است به او برسد.” و فکر می‌کنم در ست سوم قطعاً توانستم به فشار دادن ادامه دهم، به هل دادن ادامه دهم. در نهایت فقط من بیشتر و بیشتر تسلط داشتم. “من خیلی خوشحال بودم. از نظر فیزیکی، می‌دانی، فکر می‌کنم من واقعاً خوب بودم. من تمام سه ست را دوام آوردم. واقعا خوب بودم من همچنین به این فکر می‌کردم که می‌خواهم از او پیشی بگیرم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.