راز Kyrgios: تراشه “عظیم” روی شانه

راز کیرگیوس: "عظیم" تراشه روی شانه


نوشته ریچارد پاگلیارو | دوشنبه 4 جولای 2022

زمانی بود که یک میخانه خزیدن صبح زود مقدمه بود نیک کیرگیوسظاهر دادگاه مرکز.

این روزها، تماشای سرویس‌های بریده‌شده بازوی راست کیرگیوس با خالکوبی‌های رنگارنگ، دادگاه مرکزی را مانند یک رنگین کمان روشن کرده است.

بیشتر: زمستان تاریک گارین، مقدمه ای برای فصل تابستان

کیرگیوس که دوباره در اوج پرواز کرد، 35 آس در مقابل تنها 3 خطای دوگانه به ثمر رساند و براندون ناکاشیما 20 ساله آمریکایی را با نتایج 4-6، 6-4، 7-6(2)، 3-6، 6-2 مغلوب کرد تا به دومین حرفه خود برسد. یک چهارم نهایی ویمبلدون

پس از آن، استرالیای جیوه‌ای به این اعتبار اعتبار بخشید تراشه بزرگ روی شانه او برای تقویت دویدن او در ویمبلدون.

کیرگیوس به رسانه ها گفت: «تقریباً بیدار می شوم و چیزهایی می خوانم و فقط می خندم. “و من هرگز چیزهایی را فراموش نمی کنم، همانطور که مردم می گویند، چه سه، چه چهار سال پیش، چیزهایی که فقط به من چسبیده است.

من یک چیپ بزرگ روی شانه‌ام دارم. مثل اینکه الان دوباره در مرحله یک چهارم نهایی ویمبلدون اینجا نشسته‌ام، و فقط می‌دانم که افراد زیادی هستند که خیلی ناراحت هستند.»

البته، این واقعیت که مامور کیرگیس او را از میخانه محلی بیرون نمی کشد نیز مثبت است.

تنیس اکسپرس

کیرگیوس می‌گوید این روزها در مکان شادتری به سر می‌برد و همین امر باعث می‌شود مسابقات او به مناطق خطرناکی برای حریفان تبدیل شود.

کیرگیوس گفت: «ببینید، زمانی بود که مجبور بودم ساعت 4 صبح از یک میخانه بیرون بیایم تا در دور دوم نادال بازی کنم. “نماینده من مجبور شد ساعت 4 صبح من را از یک میخانه بیرون بیاورد، قبل از اینکه مسابقه ام را در سنتر کورت ویمبلدون انجام دهم. من مسیر طولانی را پیموده ام، مطمئناً.

“اما من فقط به عادت های روزانه و مردم اطرافم فکر می کنم. من یک خدمه پشتیبانی باورنکردنی دارم. فیزیو بدنم یکی از بهترین دوستان من است. بهترین دوست من نماینده من است. من بهترین دوست دختر دنیا را دارم. من فقط افراد زیادی دور من هستند، آنها فقط از من حمایت می کنند. احساس می کنم می توانم تمام آن دوران تاریک را که همه آنها را کنار زدم فکر کنم.

اکنون که اینجا در مرحله یک چهارم نهایی ویمبلدون می نشینم، احساس خوبی دارم، احساس آرامش می کنم، احساس بالغی می کنم، این را در اطراف خود دارم، بسیار خوشحالم. احساس می کنم در پوست خودم راحت هستم.”


بازیکن یک چهارم نهایی ویمبلدون در سال 2014 گفت که پذیرفتن چالش فشار ست پنجم – همانطور که در دور اول بردش مقابل پل جوب وایلد کارت بریتانیا و دوباره امروز برای بالا بردن رکورد پنج ست ویمبلدون به 6-0 انجام داد – برای او بسیار مهم بوده است. پیش رفتن. کیرگیوس گفت که به جای تاکید بر نتیجه، از این لحظه لذت می برد.

کیرگیوس گفت: “این احتمالاً اولین بار در دوران حرفه ای من است که در آن بازی خوبی نداشتم، صرف نظر از بازی در سنتر کورت ویمبلدون، جمعیت کاملاً مملو از جمعیت، فقط توانستم به خودم بگویم وای، ببین چقدر جلو آمده ام.” گفت. “من قبل از سرویس توپ را پرتاب می‌کردم. واقعاً فقط به خودم لبخند زدم. فکر می‌کردم، ما اینجا هستیم، در ویمبلدون مسابقه می‌دهیم و عملکرد ذهنی خوبی داریم.

“این پاداش بود. فکر می‌کردم اگر بازی نکنم و آرام می‌مانم… امروز عملکرد ذهنی بسیار خوبی بود. فکر می‌کنم کمی بیشتر از نبرد لذت می‌برم. انتظار دارم همه مقابل من خوب بازی کنند. حالا چون برای او، من آن بچه ای بودم که زمانی پا به آن زمین گذاشتم، در حالی که یک مرد ضعیف بودم. جایی که امروز من در زمین مرکزی راه می رفتم و مورد علاقه بودم. برای من کاملاً متفاوت بود، احساس متفاوتی. اما می توانستم حرکت کنم. که.”

کیرگیوس، قهرمان دونفره اوپن استرالیا، که امروز بهترین یازدهمین برد خود در زمین چمن در ATP را به ثمر رساند، تلاش خواهد کرد تا در میان فشار زیاد مورد علاقه بودن در برابر کریستین گارین رتبه 43 با یک نقطه نیمه نهایی روی خط، وضعیت مثبت خود را حفظ کند.

به جرات می توان گفت، آماده سازی کیرگیوس برای گارین شامل خزیدن در میخانه ویمبلدون نمی شود.

کیرگیوس گفت: “من به آن به عنوان یک فرصت بزرگ نگاه می کنم. گارین بدیهی است که تنیس فوق العاده ای بازی می کند.” “من امروز در مرکز کورت قدم زدم و دو ست برای دوست داشتن دی میناور روی صحنه رفتم. آنها در یک نبرد بودند. انتظار داشتم الکس را بازی کنم. فکر می کنم الکس کمی راحت تر روی چمن است. سپس وقتی از زمین خارج شدم. و به من گفتند که گارین است.

“اما من به آن به عنوان یک فرصت نگاه می کنم. اما باید کارهای زیادی را قبل از آن مسابقه انجام دهم تا آماده شوم. باید استراحت کنم، ریکاوری کنم، درست غذا بخورم، خوب بخوابم. چیزهای زیادی وجود دارد، قدم های زیادی قبل از رفتنم وجود دارد. بیرون و دوباره رقابت کن.”

اعتبار عکس: گتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.