روز رسانه در مسکو نیز فرود می آید – اخبار

[ad_1]

یکی از توقف های روز شلوغ روز رسانه پایتخت روسیه با مدعیان دائمی خطوط هوایی ترکیه یورو لیگ CSKA مسکو بود. در این جلسه که برای اولین بار در Basket Hall Moscow در Krylatskoye برگزار شد ، بازیکنان CSKA در مقابل دوربین ها و جلوی صفحات سبز و همچنین تعامل با طرفداران در رسانه های اجتماعی قرار گرفتند.

البته ، زسکا در 9 فینال متوالی بی سابقه بوده است ، و جاه طلبی ها مانند گذشته پس از آنکه تیم آلکسی شوود ، بهترین گلزن برتر یورو لیگ را در ترکیب خود قرار داد ، در حالی که تمام هسته فصل گذشته را در کنار هم نگه داشته بود ، به همان اندازه بالا است.

شوود ، به همراه ویل کلیبرن ، مهاجم تمام یورو لیگ ، توکو شنگلیا و دانیل هکت ، امروز شلوغ ترین مردان تیم بودند و از هر یک از ایستگاه ها بازدید کردند تا از مصاحبه گرفته تا عکس های تبلیغاتی را انجام دهند. و موفق می شوید در طول راه چند خنده خوب ایجاد کنید.

هواداران نیازی نخواهند داشت تا منتظر بمانند تا زسکا در یورو لیگ بیش از حد طولانی دیده شود و خبرهای فصل کمتر از دو هفته دیگر به پایان برسد. در اولین بازی خود در ماه سپتامبر ، زسکا فصل را در یک بازی پرحاشیه مقابل AX آرمانی بورس میلان آغاز کرد.[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *