روملو لوکاکو فرصتی برای تکرار موفقیت آرسنال – Talk Chelsea – آماده کرد

«لوکاکو کلاسیک» همانگونه بود که مفسر گری نویل در آن زمان آن را به صورت زنده در اسکای اسپورت توصیف کرد. این اولین گل روملو لوکاکو در بازگشت با پیراهن چلسی بود و هواداران خیلی زود نام او را اعلام کردند.

ما در مقابل رقبای لندنی خود یعنی آرسنال قرار داشتیم، درست مثل فردا شب، و لوکاکو پس از 15 دقیقه بازی، در دومین بازی خود برای این باشگاه، در حیاط خلوت خود آرسنال، دوباره خود را به عنوان بازیکن چلسی اعلام کرده بود.

او سپس با یک عملکرد خوب برای چلسی بر آرسنال مسلط شد و همه ما در حال جشن گرفتن ورود او و هیجان‌زده درباره آینده و فصلی بودیم که او در شرف داشتن او بود.

سپس مصاحبه اسکای ایتالیا اتفاق افتاد و این لحظه اکنون چیزی جز یک خاطره دور نیست. با این حال، لوکاکو این شانس را دارد که فردا در برابر همان تیم در لیگ برتر همه این کارها را انجام دهد، و اگر از این بازی استفاده کند تا بار دیگر دوران حرفه ای خود در چلسی را به اوج برگرداند، بسیار مناسب خواهد بود.

لوکاکو می تواند فردا مقابل آرسنال بازی کند، توماس توخل به این نکته اشاره کرد که کای هاورتز به استراحت نیاز دارد، که قرار بود در بازی مقابل کریستال پالاس استراحت کند اما لوکاکو به تازگی از مصدومیت باز می گشت.

این بدان معنا نیست که لوکاکو قطعاً مقابل آرسنال شروع خواهد کرد، اما به نظر می رسد که او قصد داشته حداقل او را شروع کند و این می تواند به این معنی باشد که او فردا شروع می کند.

توخل در کنفرانس مطبوعاتی امروز خود گفت: «چیزی که او به آن نیاز دارد شاید یک لحظه، یک جرقه باشد. من به شما گفتم که او معمولاً یک شروع کننده طبیعی مقابل کریستال پالاس خواهد بود، زیرا کای هاورتز اخیراً بازی کرده است و مقدار بدنی که کای به مسابقات می دهد.

خواهیم دید که آیا او فردا شب این شانس را خواهد داشت تا بتواند دوران حرفه ای خود در چلسی را نجات دهد یا نه، یا اینکه باید با شروعی دیگر از روی نیمکت اکتفا کند زیرا بازی ها در حال حاضر از او عبور می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.