رویکرد مهربانانه برای بازگشت به فینال اصلی

کیرگیوس: رویکرد مهربانانه برای بازگشت به فینال اصلی


زمین چمن ویمبلدون در حال اثبات بود نیک کیرگیوس.

استرالیایی انفجاری گفت که دویدن الهام‌بخش او به فینال ویمبلدون در ماه گذشته به او نشان داد که می‌تواند برای عناوین اصلی تک‌نفره رقابت کند—و اینکه در سطح 15 تنیس برتر بازی می‌کند.

سورپرایز سرنا: خواهران ویلیامز با هم در سیتی اوپن ضربه زدند

کیرگیوس به رسانه‌ها در واشنگتن دی سی گفت: «فکر می‌کنم اگر ویمبلدون امتیاز داشت، فکر می‌کنم در بین 15 و 20 برتر جهان قرار می‌گرفتم. مطمئناً احساس می‌کنم که دارم در آن سطح از تنیس بازی می‌کنم.

در واقع، کیرگیوس تنها به 59 دقیقه زمان نیاز داشت تا مارکوس گیرون شماره 53 جهان را با نتایج 6-4، 6-3 در بازی افتتاحیه سیتی اوپن سه شنبه شب از بین ببرد. کیرگیوس با مشورت یک زن در ردیف اول برای ارائه مشاوره جهت، کنترل کامل را در دست داشت.

پیروزی Kyrgios او را در یک مسابقه چهارشنبه شب در واشنگتن دی سی در مقابل تامی پل قرار می دهد.

تعقیب عنوان قهرمانی ویمبلدون باعث شد تا کیرگیوس به دنبال کمال باشد، او گفت که در تلاش است در زمین مسابقه با خودش مهربان تر باشد تا از پتانسیل اصلی خود استفاده کند.

تنیس اکسپرس

کیرگیوس گفت: “من گاهی احساس می کنم کمی کمال گرا هستم. شاید کمی نسبت به خودم سختگیر باشم.” من احساس می‌کنم اگر هر بازیکن انفرادی یک مسابقه را در کمتر از یک ساعت برنده شود، معمولاً بسیار خوشحال است.

“میدونی، من مثل 6-3 و 4-هرچی که هست بالا هستم، و هنوز هم از همه چیز عصبانی میشم. احساس می کنم فینال ویمبلدون باعث شده من فقط وسواس زیادی داشته باشم که هر بار یک امتیاز عالی بازی کنم. در تنیس اصلا واقع بینانه نیست. هیچ کس تا به حال مسابقه ای انجام نداده است و آنها خطای غیر اجباری مرتکب نمی شوند. برای من مهم نیست که تو جوکوویچ باشی، نادال. همه اشتباهات غیر اجباری می کنند.”

“فکر می‌کنم کمی با خودم خوب‌تر باشم و دیگر از خودم توقع نداشته باشم که هر بار بهترین امتیاز را بازی کنم. ممکن است چنین توپی را از دست بدهم، ممکن است تقصیر را دو چندان کنم. لحظه ای با عملکرد من و بازی خوب.”

اعتبار عکس: Citi Open Facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.