ریب هیل شد، نادال برای شروع دوباره در مادرید آماده است

با این حال، نادال خیلی نگران مسائل نیست. او فقط خوشحال است که دوباره بدون درد به زمین برگشته است. او به خبرنگاران گفت که تمام تلاشش را می کند تا زمان از دست رفته را جبران کند و احساس می کند که دوباره در حالت پیش فصل است.

او گفت: “من سعی می کنم این روزها را مانند کمی پیش فصل پیش ببرم.” من برای این تورنمنت از نظر آمادگی خیلی خیلی فشرده هستم، درست است؟ من برای آماده سازی وقت نداشته ام و این راهی است که باید با آن روبرو شوم.

این یک تورنمنت بسیار فشرده برای من است. ما باید چیزهای مثبت را در نظر بگیریم و شاید لحظات خوبی را در بازی در زمین داشته باشم. … ما باید کمی صبر داشته باشیم. ما باید روز به روز متواضع باشیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد، سعی کنیم روز به روز پیشرفت کنیم.

نادال گفت که قبل از از سرگیری تمرینات دو هفته پیش، چهار هفته مرخصی گرفت. موقعیت ایده آلی برای او نیست که روی خاک رس محبوبش وارد شود، اما او بهترین استفاده را از آن خواهد کرد، همانطور که همیشه در گذشته هنگام مواجهه با مصدومیت انجام داده است.

او گفت: “شش هفته است که از دو هفته پیش تمرین را شروع کردم.” «هفته اول فقط نیم ساعت در روز تمرین می‌کردم، خیلی خیلی آرام، خیلی نرم، و خوب، این اتفاق نیفتاد، اما خوشحالم که دوباره به اینجا می‌آیم. من خیلی خوشحالم، هیجان زده هستم. ما هنوز چند روزی داریم که — امروز یکشنبه است؟ آره یکشنبه من هنوز دوشنبه و سه شنبه فرصت دارم تا بتوانم ریکاوری کنم.

“من نسبت به زمانی که به اینجا آمدم پیشرفت کرده ام، اما هنوز هم فراز و نشیب هایی دارم، زیرا مدت زیادی است که در چنین موقعیت هایی قرار نگرفته ام و مطمئناً هفته سختی خواهد بود. این واقعیت است. بنابراین باید آرام باشیم، باید بپذیریم که همه چیز از کمال دور خواهد بود، اما از آن به بعد فقط باید بجنگیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.