زورف، بروگوئرا را به عنوان مربی تایید کرد

زورف، بروگوئرا را به عنوان مربی تایید کرد


نوشته ریچارد پاگلیارو | یکشنبه 1 می 2022

مسلح به یک متحد اسپانیایی، الکساندر زورف هدفش بازپس گیری جادوی مادرید است.

زورف شماره 3 جهان قهرمان دو دوره رولان گاروس شد سرجی بروگوئرا به عنوان مربی خود ادامه خواهد داد. این زوج ابتدا در ماه مارس به صورت آزمایشی در میامی با هم کار کردند.

جوکوویچ: دل شکسته برای بکر

زورف، نفر دوم این هفته دفاع از عنوان مادریدی خود را در برابر آلبرت راموس-وینولاس اسپانیایی یا مارین چیلیچ، قهرمان آزاد آمریکا در سال 2014 آغاز می کند، امیدوار است بروگوئرا یک حضور طولانی مدت تثبیت کننده در کادر مربیگری خود باشد.

زورف به رسانه ها در مادرید گفت: «او مربی من است. “منظورم این است که شما هرگز نمی توانید برای این موضوع زمان بندی کنید. امیدوارم برای مدت طولانی.

“معلوم است که من الان شش، هفت ماه است که بدون مربی هستم، چون پدرم چیزهای دیگری داشت که باید با آنها سر و کار داشت.

“در پایان روز، فکر کردم که این مدت زمان زیادی نخواهد گذشت. فکر می کردم پدرم شاید کمی زودتر برگردد، اما همین که هست. گاهی اوقات چیزهای مهمتری از تنیس وجود دارد. و من به یک مربی نیاز دارم. به راهنمایی نیاز دارم. به کسی نیاز دارم که بتواند مراقب آنچه در زمین تنیس در حال رخ دادن است، باشد. من فکر می کنم سرگ یکی از بهترین افراد برای این کار است.”

تنیس اکسپرس

این فصل برای زورف، که به دلیل حمله به صندلی داور با راکتش از آکاپولکو اخراج شد، یک فصل کشمکش و جنجال بود. زورف در مسابقات آزاد استرالیا توسط دنیس شاپوالوف مغلوب شد، فینال مونپلیه را به الکساندر بوبلیک باخت و در مجموع سه برد در سان شاین دابل به دست آورد.

بروگوئرا سومین مربی اسپانیایی است که زورف با او کار کرده است.

فرر مجرایی بود که زورف را به بروگوئرا وصل می‌کرد، پس از اینکه این بازیکن 25 ساله آلمانی به فرر در مورد تجدید همکاری آنها نزدیک شد.

زورف گفت: “بدیهی است که من دوباره با دیوید فرر صحبت کردم، زیرا برای من او مرد بزرگی است.” او گفت که در حال حاضر کارهای زیادی برای انجام دادن دارد و او کسی است که سرجی بروگوئرا را پیشنهاد کرده است.

ما در میامی تلاش کردیم و خیلی خوب نتیجه دادیم. ما در دادگاه خیلی خوب با هم کنار می آییم. امیدوارم رابطه موفقی باشد.”

زورف ممکن است استرس دفاع از عنوان قهرمانی خود را در مادرید احساس کند که در ست های مستقیم باخت هفته گذشته مقابل هولگر رونه 19 ساله در مونیخ بود. رون اولین قهرمانی خود در ATP را به دست آورد، در حالی که زورف مشتاق است شکست را شکست دهد و اولین عنوان خود در سال 2022 را هدف قرار دهد.

زورف گفت: “من بازی بسیار بدی انجام دادم. من نمردم یا مصدوم نشدم یا چیزی شبیه به این.” “این فقط یک مسابقه خیلی بد در مونیخ بود. من خوشحالم که اینجا هستم. واضح است که اینجا یکی از مکان های مورد علاقه من در جهان برای بازی تنیس است. بنابراین ما خواهیم دید که این هفته چگونه پیش خواهد رفت، اما من هیجان زده هستم.” من با انگیزه هستم. بله، خواهیم دید که چگونه پیش خواهد رفت.”

اعتبار عکس: Mateo Vilalba/Mutua Madrid Open

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.