سلتیک باید از جیمز مک کارتی استفاده کند

آنج پستکوگلو زندگی تئاتری خود را به عنوان مدیر باشگاه فوتبال سلتیک آغاز کرده است.

با این حال ، چه زمانی رئیس Hoops کارها را آسان کرد؟ جنجال و درام همیشه بعد از اتفاقات دوره گذشته این باشگاه را دنبال می کرد.

مدیر قبلاً به طور عمومی اعلام کرده است مطالبه کرد بیشتر از هیئت مدیره ، از لیگ قهرمانان خارج شد ، راهی لیگ اروپا شد و قرارداد امضا کرد 12 بازیکنان تیم اول

شکست دربی قدیمی شرکت در آنجا ، دومینیک مک کی استعفا و آسیب به کیوگو فوروشیشی و دیگر اوضاع مثبت به نظر نمی رسد.

روی تخته سیاه

کاری که سلتیک می تواند با آن انجام دهد ، سرهای آرام است.

جنجال دوباره اتاق جلسه را در برگرفته است و پستکوگلو نمی تواند اجازه دهد حوادث حواس او را در زمین بازی منحرف کند.

کالوم مک گرگور ، کاپیتان باشگاه ، کلید حفظ صلح است ، اما جیمز مک کارتی نیز.

ملی پوش جمهوری ایرلند در سلتیک حضور داشت آکادمی در جوانی ، اما باید تا 30 سالگی منتظر بماند تا اولین بازی هوپ خود را به دست آورد.

آیا می خواهید مک کارتی را بیشتر ببینید؟

قطعا!

نه هنوز!

نه هنوز!

این هافبکی که قبل از بازگشت به خانه به بهشت ​​، در انگلستان با ویگان ، اورتون و کریستال پالاس از دوران موفقیت آمیزی برخوردار بوده است ، مدت زیادی در راه است.

کمبود آمادگی جسمانی او را از شروع بازی بازداشته است اما او اکنون در برنامه های پستکوگلو ظاهر شده است.

مال خودش را کرد شروع کردن – آغاز – اولین در مقابل هارتز در جام اتحادیه و پس از آن اولین مزه بازی برتر خود را برای سلتیک در مقابل راس آخر هفته به دست آورد.

مک کارتی به منطقه ای سالم در وسط پارک می پیوندد. ممکن است اسکات براون ترک کرده باشد اما هنوز برای کامیابی در تیم با کاپیتان ، اسماایلا سورو ، دیوید ترنبول و تام روگیچ مبارزه می کند.

او قرار نیست به زودی مک گرگور یا ترنبول را غصب کند ، اما یکی از مردانی که مطمئناً شایسته این است که به ترتیب او را جهش دهد ، سورو است.شماره پیراهن تیم معروف سلتیک در فصل 2002/03 جام یوفا را حدس بزنید. بیایید با محمد Sylla شروع کنیم …
عاج مدتها بود فکر به عنوان جانشین براون ، اما به عنوان شکل اولیه او این اصطلاح به شما می گوید ، او فاقد موقعیت و نظم اولیه است.

این دو ویژگی است که مک کارتی مطمئناً فاقد آن نیست. شرح داده شده Postecoglou پس از ورود به عنوان “درجه یک” ، فقط یک موضوع زمان است تا او به یک دنده کلیدی در سلتیک تبدیل شود.

این امتیاز 2.7 میلیون پوند کلی تکمیل شد 2.5 در آخرین بازی خود به عنوان یک بازی معمولی در پالاس در فصل 2019/20 در هر بازی تکل می زند. این اتفاق می افتد بیشتر بیش از هر هافبک دیگری در سلتیک این فصل و همچنین بیشتر از هر بازیکن پارکهد موفق شده است در حین دوره 2020/21

بر اساس این شواهد ، او نه تنها از نظر دفاعی بهتر از سورو است ، بلکه می تواند کیفیت های بیشتری را به این تیم سلتیک که در حال حاضر مفقود شده ارائه دهد.

Postecoglou باید در هفته های آینده به طور مرتب او را آزاد کند.

و در اخبار دیگر ، آنج می تواند با امضای “بازیکن برتر” با امتیاز 6.3 میلیون پوند در ژانویه ، کریستی جدید سلتیک را کشف کند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *