سیمونا هالپ یک بار دیگر آتش خود را پیدا کرده است

توسط کریس اودو | @TheFanChild | چهارشنبه 27 آوریل 2022

تشکیل خانواده ادامه دارد سیمونا هالپلیست باید انجام شود، اما لیست باید منتظر بماند، زیرا رومانیایی در ابتدا مسائل مبرم تری دارد که باید به آنها رسیدگی کند.

تنیس اکسپرس

شماره 1 جهان 30 ساله مشتاق صعود مجدد به رنکینگ WTA است و پس از جفت شدن با پاتریک موراتوگلو در طول فصل خاک رس، می گوید که آتش به خوبی و واقعاً بازگشته است.

هالپ در یک ویدئوی اختصاصی به تنیس ماجرز گفت: “من واقعا دوست دارم بچه داشته باشم، اما آنها می توانند کمی بیشتر صبر کنند، زیرا من این لذت را دارم که نمی خواهم آن را رها کنم.”

هالپ گفت که در سال 2021 زمانی که مصدومیت ساق پا باعث خراب شدن فصل او شد و باعث شد که پس از 4 ماه از دست دادن و ناتوانی در رقابت در رولان گاروس، ویمبلدون یا المپیک، به فکر بازنشستگی باشد، به سختی دست و پنجه نرم کرد.او گفت: “باور نمی کردم بعد از مصدومیت به همان سطح برگردم، زیرا حدود چهار ماه دور بودم.” من هرگز چهار ماه تنیس را ترک نکرده بودم، بنابراین سال گذشته سختی زیادی را تجربه کردم. و همچنین فکر کردم در 30 سالگی سن خوبی برای بازنشستگی است.

“اما بعد کشف کردم [what it was like to train at the Mouratoglou] آکادمی، من چیزی کشف کردم، آتش دوباره به درون من برای تنیس بازگشته است. با دیدن بچه‌های اینجا که هر کاری می‌کنند تا در اوج باشند، برگشتم. من به آن نیاز داشتم، تا آن را در افراد دیگر، در بچه های دیگر ببینم، و دوباره آن را دارم.»

هالپ در دور اول در مادرید به مصاف ژانگ شوآی از چین خواهد رفت و برنده با پائولا بادوسا، بازیکن شماره 2 خود، روبرو خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.