شاپوالوف درباره جدایی از مربی دلگادو پس از باخت رولان گاروس توضیح می دهد

این یک اجرای ایده آل در رولان گاروس روز سه شنبه برای کانادا نبود دنیس شاپوالوف، که در زمین شماره 12، 6-3، 6-1، 7-6(4) به دست هولگر ران 19 ساله افتاد. فصل ایده آلی هم نبوده است.

تنیس اکسپرس

کانادایی با مربی جفت شد جیمی دلگادو پس از جدایی از مربی قدیمی میخائیل یوژنی. اما این زوج در پایان دوره آزمایشی خود که تا پایان میامی ادامه داشت از هم جدا شدند.

به گفته این کانادایی، دلگادو یک مربی عالی است، اما برای او مناسب نیست.

او روز سه‌شنبه در پاریس به خبرنگاران گفت: «فقط احساس می‌کردم چیزی با جیمی کم است. «این چیز خاصی نبود. منظورم این است که او مرد شگفت انگیزی است، ما خیلی خوب با هم کنار آمدیم و فکر می کنم او مربی شگفت انگیزی است. اما فکر نمی‌کردم این فقط برای من یا بازی من مناسب باشد.»

شاپوالوف از آن زمان با کانادایی ارتباط برقرار کرده است پیتر پولانسکی، و تا کنون از آن لذت می برد.

شاپوالوف گفت: “دو هفته گذشته با پیتی واقعاً، واقعاً خوب بود، می دانید، در عمل، همه چیز را با هم کنار گذاشتیم.” بنابراین من کاملاً اعتقاد دارم که پیتی می تواند کمک زیادی به من کند. بنابراین اساساً این تصمیم بود.»

هر شیمی که ممکن است داشته باشند، روز یکشنبه به شاپوالوف کمک نکرد. او به خبرنگاران گفت که واقعاً در برابر Rune “نشان داده شد”.

کانادایی در رولان گاروس به 2-4 کاهش می یابد.

شاپوالوف گفت: “من واقعاً امروز ظاهر نشدم، بنابراین کمی دشوار است.” “البته، هولگر تنیس فوق العاده ای بازی می کند، فکر می کنم اولین عنوان خود را در نیمه اول هفته گذشته به دست آورد، من معتقدم که برخی از افراد برتر را تحت فشار قرار داده است. بنابراین بله، مطمئناً چیزی از او نمی گیرم، بدیهی است که او تنیس فوق العاده ای بازی می کند.

اما فکر می‌کنم در مقابل اکثر بازیکنان امروز برنده نمی‌شوم. بنابراین، بله، کمی ناامید کننده از طرف من است و فقط احساس می کنم که باید برخی چیزها را بهبود بخشم. مطمئن باشید که من برای اسلم آماده هستم. و بله، همین است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.