شریک تمرینی مکرر جوکوویچ، گناهکار از صرب ها در دادگاه مرکزی درس می گیرد

توسط کریس اودو | @TheFanChild | سه شنبه 5 جولای 2022

جنیک گناهکار یک ست از شکست 25 بازی پیاپی نواک جوکوویچ در ویمبلدون فاصله داشت، اما صرب سطح خود را بالا برد و در پنج بازی، 5-7، 2-6، 6-3، 6-2، 6-2 از ایتالیای در حال رشد گذشت. سه شنبه در ویمبلدون

تنیس اکسپرس

اگرچه شکست سختی بود، اما ایتالیایی شکست خود را به آرامی می پذیرد و مشتاقانه منتظر ویمبلدون های بهتر است. او باید افتخار کند. سینر تا قبل از ویمبلدون هرگز در یک مسابقه در سطح چمن پیروز نشده بود و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد و در مرحله یک هشتم نهایی با ناراحتی خیره کننده کارلوس آلکاراز در مرحله یک هشتم نهایی به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

صحبت های هیجان انگیز جوکوویچ در ست دوم در آینه از قبل موضوع داستان ویمبلدون است.

اما سینر پس از دو ست عشق به سرب به خود چه گفت؟

او گفت: “فقط سعی می کنم به راه خود ادامه دهم.” “فکر می کنم خوب بازی کردم. من می دانستم که او چیزی را تغییر خواهد داد، بنابراین سعی کردم خودم را از قبل آماده کنم. واضح است که اگر در دو ست اول پیروز شوید، نکات مثبت زیادی وجود دارد، مطمئناً ست دیگر با مشکلات بیشتری روبرو خواهد شد. من تمام تلاشم را کردم. می دانی، این تنها چیزی است که می توانم بگویم. امیدوارم روزی برگردم و بهتر بازی کنم.»

به عنوان یک شریک تمرینی مکرر جوکوویچ، از جمله چندین بار در این هفته، سینر می گوید که چیزهای زیادی برای یادگیری از قهرمان شش دوره ویمبلدون وجود دارد. متأسفانه او ممکن است برخی از نقاط ضعف خود را به روی صرب ها نیز باز کند.

سینر گفت: “فکر می کنم سبک تنیس مشابهی داریم، کمی، من همیشه دوست دارم با او تمرین کنم، زیرا او توپ خوبی برای زدن دارد.” فکر می‌کنم من هم دارم، بنابراین ریتم خوبی داریم.

از یک جهت، می تواند به شما کمک کند. میدونی وقتی مقابلت بازی میکنی [him]، می دانید چه انتظاری دارید. از طرف دیگر شما نیز اندکی از نقاط ضعف هر دوی ما آگاه هستید.

جوکوویچ پس از پایان بازی آنها در روز سه شنبه چیزی جز ستایش از ایتالیایی نداشت.

جوکوویچ گفت: “اول از همه، باید یک تبریک بزرگ برای مبارزه بزرگ امروز برای جانیک بگویم، و مطمئن هستم که فرصت های زیادی برای او در صحنه بزرگ وجود خواهد داشت.” او برای سن خود بسیار بالغ است. منظورم این است که او اکنون تاسیس شده است [as a] بازیکن برتر 10، 15 بازیکن برتر چند سال اخیر. او زمان زیادی دارد و امروز برای او مایه تاسف بود، اما یک تورنمنت بسیار خوب است و برای او در ادامه سال آرزوی موفقیت می کنم.

سینر که پس از خوان مارتین دل پوترون در سال 2008، اولین بازیکن زیر 21 سال ATP است که سه مرحله یک چهارم نهایی گرند اسلم را به نام خود ثبت کرده است، می گوید که پس از بازی های دور اول و دوم خود با جوکوویچ تمرین کرده است.

او گفت: «پس از دور اول، فکر می‌کنم بازی اول و دوم، هر دو روز بعد از تمرین با هم برنده شدیم. منظورم این است که این همیشه یک احساس خاص است، حتی اگر در زمین تمرین بروید و بتوانید با او تمرین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.