فدرر در ماه جولای تصمیم به بازنشستگی گرفت

فدرر در ماه جولای تصمیم به بازنشستگی گرفت


راجر فدرر پیر پاگانینی، مربی قدیمی او، گفت که متوجه شد در ماه جولای بازنشسته خواهد شد.

صحبت کردن با بلیک کردن در پرسش و پاسخپاگانینی که به مدت 22 سال فدرر را آموزش داد، گفت که قهرمان 20 دوره گرند اسلم تصمیم گرفت در ماه ژوئیه مسابقات حرفه ای را ترک کند وقتی متوجه شد بدنش به تمرینات پاسخ نمی دهد.

بیشتر: خداحافظی فدرر

پاگانینی گفت: «این اتفاق روز پنجشنبه ساعت سه و ربع خود به خود اتفاق نمی‌افتد به بلیک گفت تصمیم فدرر برای بازنشستگی از ماه جولای، زمانی که او شروع به ترکیب عناصر مختلف تمرینی کرد، متوجه شد که باید بیشتر و بیشتر مسیرهای انحرافی انجام دهد و تلاش بیشتری انجام دهد. او باید برای شدت نسبتاً کم تلاش بیشتری می کرد.این فوق ستاره 41 ساله سوئیسی از زمان تعظیم مقابل هوبرت هورکاچ در مرحله یک چهارم نهایی ویمبلدون در سال 2021، هیچ بازی حرفه ای انجام نداده است. فدرر در سال های اخیر سه بار تحت عمل جراحی زانو قرار گرفته است. پاگانینی گفت که شماره 1 سابق جهان با انواع آسیب ها کنار آمد و آن را “یک معجزه” خواند که فدرر توانست در پنج سال آخر دوران حرفه ای خود با توجه به چالش های فیزیکی در چنین سطح بالایی بازی کند.

“من فکر می کنم [retiring is] یک تصمیم هوشمندانه پاگانینی گفت: راجر تعداد زیادی بازی در دوران حرفه ای خود انجام داده و فشار زیادی به بدنش وارد کرده است. او در سال‌های اخیر باید تلاش‌های باورنکردنی را برای رقابت در سطح جهانی انجام داده است. تصور کنید یک ورزشکار برتر تا 41 سال چند تمرین را پشت سر گذاشته است! برای من، این یک معجزه است که او چگونه این کار را در پنج سال گذشته انجام داده است.”

مربی تناسب اندام فدرر گفت که او معتقد است سوئیسی در مورد بازی آخر هفته لیور کاپ در روز مسابقه تصمیم می گیرد.

پاگانینی گفت: «او احتمالاً در آخرین لحظه تصمیم خواهد گرفت. او به گونه ای تمرین کرده است که حداکثر اطلاعات ممکن را داشته باشد، خواه ایده خوبی باشد یا خیر. من کنجکاو هستم.

اعتبار عکس: اینستاگرام راجر فدرر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.