فهرست فهرست: زنیت سن پترزبورگ – اخبار

[ad_1]

فصل گذشته ، اولین مسابقه کامل خود در یورو لیگ خطوط هوایی ترکیه ، زنیت سن پترزبورگ با صعود به پلی آف قبل از حذف در حداکثر 5 بازی توسط نایب قهرمان نهایی بارسلونا ، تاریخ ساز شد. در حال حاضر ، سطح بازی کمی بالاتر می رود و کار کمی دشوارتر می شود ، زیرا مربی ژاوی پاسکوال موفقیت های بیشتری را هدف گرفته است.

پس زمینه

زنیت یک مرد جدید دارد که می تواند در Shabazz Napier این بازی را انجام دهد ، یک بازی ساز انفجاری که خودش می تواند گل های زیادی به ثمر برساند و مشت های گلزنی زیادی در اطراف خود خواهد داشت. تیم با بازیکنانی که می توانند دسته دسته گل بزنند شروع کرد ، با جردن لید ، که فصل گذشته با 17.3 امتیاز در هر بازی در رده سوم لیگ قرار گرفت. زنیت همچنین کانر فرانکامپ ، خالدار تیراندازی را اضافه کرد و با سرگئی کاراسف ، گارد گلزنی مجدداً متحد شد ، در حالی که دیمیتری کولاگین ، نوازنده ، زنیت را به عنوان یک گلزن دیگر و همه کاره در جناحین به زنیت ارائه می دهد. این همه علاوه بر تیرانداز بیلی بارون است که در این فصل با 29 بازی متوالی با حداقل یک شوت سه امتیازی وارد این فصل می شود. دنیس زاخاروف به این تیم عمق می بخشد ، در حالی که آندری توپتونوف ، بازیساز جوان و ایگور ولخین ، نوازنده ، به دنبال حداکثر کردن فرصتهای محدود خود هستند.

https://www.youtube.com/watch؟v=5ElJ-6n62Eo

FRONTCOURT

زنیت دارای یکی از عمیق ترین حیاط های جلویی است که توسط سه نفر از مردان بزرگ در Alex Poythress ، Arturas Gudaitis و اردن میکی می افزاید. Poythress و Gudaitis دو مرکز سازنده بوده اند و در حال حاضر میکی به آنها می پیوندد که در گلزنی هفتم ، در ریباند ششم و در فصل گذشته سومین ضربه زننده برتر بود. آنتون پوشکوف این مجموعه را با مجموعه ای از گزینه های باتجربه در داخل ، با مهاجمان همه کاره در Mindaugas Kuzminskas و Mateusz Ponitka احاطه کرده است. هر دو بازیکن قادر به گلزنی هستند و در گلزنی همکاران بزرگی هستند. آندری زوبکوف یک مهاجم قدرتمند کلاسیک است که وارد هفتمین فصل خود در یورو لیگ می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=tNeYm48LuZg

بازیکن برای تماشا

کانر فرانکامپ علاوه بر ده ها بازیکن خریدار و بازیکنان با تجربه در یورو لیگ ، هیچکدام از آنها نیست. گارد 25 ساله گلزن در سومین فصل حرفه ای خود است ، اما ابتدا در یورو لیگ و پس از فتح مسابقات داخلی ، می خواهد خودش را در سطح نخبه نشان دهد. در دو فصل گذشته ، فرانکمپ به طور متوسط ​​20.9 امتیاز در لیگ یونان و 15.7 امتیاز در لیگ اسپانیا کسب کرد. اگرچه او دارای محدوده تیراندازی نامحدود است ، اما در رسیدن به سبد بازی نیز ماهر است و همه نگاه ها به طرف مقابل و لید و ناپیر در پشت محوطه است ، اما جالب خواهد بود که ببینیم چگونه فرانکامپ هر دفاعی حریف را به اندازه ای احمقانه مجازات می کند که او را تنها بگذارد.

نگاه کنید

با توجه به فعالیت های خرید تابستانی ، زنیت مصمم است که دوباره به رقابت های پلی آف بازگردد و از لقب یک شگفتی یک ساله اجتناب کند. این باشگاه نه تنها به عمق خود در داخل و هم پیرامون خود اشاره کرد ، بلکه ده ها گلزن بسیار توانمند از جمله لید و میکی را اضافه کرد – دو نفر از هفت تیم برتر رده بندی گلزنی فصل گذشته. هدایت شده توسط مربی پاسکال ، که تمام این پیروزی ها را به دست آورده است و استعدادی برای هدایت تیم ها در مرحله پلی آف دارد ، انتظار دارد زنیت در این فصل بار دیگر یک عامل مهم و مدعی جدی باشد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *