قدرت شفا به موگوروزا در مادرید کمک می کند

قدرت شفا به موگوروزا در مادرید کمک می کند


قدرت شفا کمک کرد گاربینه موگوروزا اولین برد مادریدی خود را در چهار سال گذشته به دست آورد.

موگوروزا در اولین مسابقه خود پس از ایندین ولز، هفت امتیاز از 9 امتیاز شکست را نجات داد و بر شماره 1 استرالیا غلبه کرد. آژلا توملیانوویچ 7-5، 6-2 در اوپن موتوآ مادرید او.

بیشتر: بکر به زندان محکوم شد

این اولین پیروزی موگوروزا در مادرید پس از شکست دونا وکیچ در راه رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی 2018 بود که بهترین عملکرد او در هفت بازی قبلی در جعبه جادویی است.

آسیب دیدگی شانه چپ باعث درد موگوروزا در ایندین ولز شد. او گفت که استراحت برای بهبودی کامل بهترین راه حل است.

موگوروزا به رسانه ها در مادرید گفت: «احساس می کردم به آن نیاز دارم زیرا تمرینات زیادی انجام می دادم و بدنم واقعاً تمرین را انجام نمی داد. «اینجا یک درد بود، یک درد آنجا. انباشت درد بود.

“بنابراین من گفتم، می دانید چیست؟ به تیمم گفتم، فکر می کنم باید حداقل 10 روز استراحت کنیم تا بتوانم بدنم را به طور طبیعی ریکاوری کنم.”


گذاشتن راکتش به بدنش زمان مناسبی برای ترمیم داد و به موگوروزا اجازه داد تا روی آماده شدن برای فصل خاک رس تمرکز کند.

موگوروزا گفت: «به محض اینکه بازی را متوقف کردم، شانه‌ام شروع به بهبودی می‌کند، پایم، پشتم، همه چیز در جایی که باید قرار می‌گیرد. “گفتم، فکر می‌کنم امسال باید بیشتر روی زمین خاکی تمرکز کنیم. این یک احساس طبیعی بود. می‌دانید، برنامه نیز بسیار شدید است.

“بنابراین احساس کردم، می دانید، اگر یک یا دو تورنمنت را حذف کنم، اگر بعد از آن برگردم و احساس بهتری داشته باشم، هیچ اتفاقی نمی افتد.”

در حالی که موگوروزا در تمرینات روی خاک رس بزرگ شد، تاج رولان گاروس ۲۰۱۶ او در مجموعه ۱۰ قهرمانی حرفه‌ای‌اش، در زمین خاکی تنها باقی ماند.

تنیس اکسپرس

بازیکن هفتم اسپانیایی با اوکراینی در رده 37 رده بندی روبرو می شود آنهلینا کالینینا، که اسلون استفنز را شکست داد.

موگوروزا فشارهای خود تحمیلی را قبول می کند تا بهترین عملکردش را در مقابل هواداران خانگی داشته باشد – همراه با ارتفاع بالاتر شهر که می تواند مشکلاتی را برای کنترل درایوهای تخت او ایجاد کند – از دلایلی است که او در مادرید با مشکل مواجه شده است. موگوروزا پس از بهبودی 6-7 مادام العمر در مسابقات آزاد موتوآ مادرید، گفت که این هفته رویکرد جدیدی را در پیش گرفته است.

موگوروزا گفت: «فکر می‌کنم همیشه فکر می‌کردم که تنها تورنمنت در اسپانیا بودن، فشار زیادی است، زیرا شما فقط یک فرصت برای درخشش واقعی دارید.» می‌دانی، امسال گفتم، می‌دانی، برعکس، من اینجا هستم، این یک تورنمنت عالی است.

“فقط برو بیرون، بهترین تنیس خود را بازی کن و هر اتفاقی بیفتد به جای اینکه آن چمدان را همیشه در پشت من بگذارم، اتفاق می افتد.”

اعتبار عکس: Mutua Madrid Open Facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.