لستر در مقابل دمارای گری اشتباه کرد

لسترسیتی باید از تصمیم خود برای فروش دمارای گری در ژانویه پشیمان باشد ، زیرا او پس از ورود به اورتون در لیگ برتر زندگی خود را با صدای بلند شروع کرد.

این وینگر 25 ساله در نیمه راه رقابتهای 2020/21 به بایرلورکوزن پیوست قرارداد 1.8 میلیون پوند پس از سقوط در ورزشگاه کینگ پاور ، اما او به سرعت به سرزمین خود بازگشت.

یکی که فرار کرده؟

استعداد و توانایی گری به ندرت مورد تردید قرار گرفته است. او یکی از هیجان انگیزترین بازیکنان جوان فوتبال انگلیس پس از صعود به رتبه های باشگاهی در باشگاه بیرمنگام سیتی بود و در دوران قهرمانی خود به لستر رفت.

اگرچه او فقط یک بازی کرد نقش محدود در کمپین باورنکردنی روباه ها در فصل 2015/16 ، خاکستری خود را تثبیت کرد در تیم اول در سالهای بعد و گاهی اوقات با برخی از عملکردهای برجسته توجه را جلب می کرد.

آیا لستر حق داشت گری را بفروشد؟

به هیچ وجه!

بله قطعا!

بله قطعا!

برندان راجرز پس از پیروزی مقابل بورنموث در سال 2019 گفت: “او عالی بود.” لستر مرکوری) “او بسیار خوب تمرین کرده است. او یک استعداد بزرگ است و وقتی وارد زمین شد این را نشان داد. “

با این حال ، نشان دادن استعداد خود به طور منظم برای بازیکن سابق تیم ملی زیر 21 سال انگلستان مسئله واقعی بوده است.

مهاجم مهاجم غالباً با سرمربی جدید یا باشگاهی جدید خوب شروع کرده و گلزنی می کند سه گل در هفت بازی ابتدایی خود در لیگ زیر نظر کلود پوئل قبل از اینکه نتواند در 20 بازی آخر خود برای لستر ، دروازه خود را بیابد.

الگوی مشابهی در دوران حضور شش ماهه او در بوندسلیگا رخ داد یک بار گل زد و دو پاس گل داد در سه بازی ابتدایی خود برای لورکوزن اما نتوانست در هفت بازی گذشته خود سهمی داشته باشد.

گری در حال تکرار این ترفند در پارک گودیسون است. سه گل در حال حاضر در این فصل برای تافی ها او تنها یک گل کمتر از کل گل زده است ترکیب لستر در کنار هم قرار گرفت در حالی که وظیفه لیگ را بر عهده داشت ، اورتون را به رتبه چهارم جدول رساند.

انتقاد از جان رودکین ، مدیر فوتبال لستر ، با توجه به کارهای استثنایی که در دوران حضورش در تیم میدلندز انجام داد ، سخت است.

او اغلب داشته است بازیکنان اصلی را فروخت در زمان مناسب ، حداکثر سود حاصل از خروج آنها قبل از سرمایه گذاری عاقلانه در بازار نقل و انتقالات ، به دارندگان فعلی جام حذفی اجازه می دهد به طور مداوم بیشتر از وزن خود ضربه بزنند.

با این حال ، گری ممکن است بزرگترین اشتباه قرن او باشد. فروش یک بازیکن جوان بسیار امیدوارکننده زیر 2 میلیون پوند درست زمانی که به سالهای اوج خود نزدیک می شد و امیدوار است بازی خود را به بلوغ برساند یک تصمیم کاملاً غیر منطقی به نظر می رسد.

باید دید آیا این £ 7.2 میلیون پوند خاکستری می تواند برای مدت طولانی در اورتون قوام پیدا کند ، اما با توجه به شواهد ماه آغازین کمپین جدید ، هواداران لستر باید از درخواست سرنوشت ساز رودکین برای جدایی از وینگر 25 ساله پشیمان شوند.

در اخبار دیگر … وسلی فوفانا افشاگری نگران کننده ای را کنار می گذارد که ممکن است هواداران لستر را ناراحت کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *