لسکوت: سیتی باید به دنبال لواندوفسکی می رفت

ژولون لسکوت نظرات خود را در مورد اینکه آیا منچسترسیتی باید در تابستان با روبرت لواندوفسکی قرارداد می بست یا نه ، ارائه کرده است.

حرفش چیه؟

مدافع سابق باشگاه پیشنهاد داده که آنها باید برای مهاجم بایرن مونیخ اقدام می کردند ، اگرچه او معتقد است غول های آلمانی او را در پنجره نقل و انتقالات دیر نمی فروختند.

لسکوت در پاسخ به این سوال که آیا سیتی باید به جای هری کین به سراغ بازیکن ملی پوش لهستان برود یا خیر؟ GiveMeSport: اگر ما او را می گرفتیم ، خرید فوق العاده ای بود اما مطمئن نیستم که بایرن آنقدر دیر در پنجره خود را در تنگنا قرار دهد.

“من فکر می کنم پپ در مورد وجود دو یا سه بازیکن که می توانند مقصد خود را انتخاب کنند و جایی که می خواهند بازی کنند صحبت کرد ، و او به کریستیانو و مسی دو نفر اشاره کرد و مطمئنم منظور او لواندوفسکی بود.

تو ترجیح میدهی کدام را داشته باشی؟.

لواندوفسکی

کین

کین

“اما باز هم بایرن ، فکر نمی کنم آنها اجازه می دادند تا اواخر پنجره او را ترک کنند و نتوانسته بودند او را جایگزین کنند.”

پپ خیلی دوست داشت

شهر منچستر اقدام به امضا کرد کین از تاتنهام در طول پنجره تابستانی اما نتوانست بازیکن خود را به دست آورد ، در نهایت با هیچ افزودنی در موقعیت شماره نه وجود ندارد با وجود از دست دادن سرخیو آگوئروبه لسکوت گفته است که لواندوفسکی برای قهرمانان لیگ برتر خرید خوبی بود اما زمان بندی آن اشتباه بود ، پس چرا سیتی زودتر از او به دنبال او نبود؟

این بازیکن 39 ساله گفت که بایرن مهاجم لهستانی را تا پایان تابستان نمی فروخت ، این بدان معناست که سیتی باید در پایان فصل گذشته به دنبال او بود. این به بایرن فرصت کافی برای یافتن جانشین و پپ گواردیولا را برای ماه های دیگر می دهد تا تیمش را در تیم ملی لهستان کار کند.

گواردیولا از آمدن لواندوفسکی خوشش می آید زیرا او ثابت کرده است که یکی از بهترین بازیکنان جهان است. او نامگذاری شد بهترین بازیکن سال یوفا در سال 2020 و گل زد 41 گل در 29 گل مسابقات بوندسلیگا برای بایرن در دوره گذشته.

در اوایل سال جاری ، تونی کاسکارینو ، مهاجم سابق چلسی ، از ماشین دروازه سابق بوروسیا دورتموند استقبال کرد “خارق العاده”.

او گفت talkSPORT: لواندوفسکی فوق العاده است. به یاد دارم که چند سال پیش به داستان او نگاه کردم و در اوایل کارش رد شدم ، خود را ثابت کردم و بهترین گلزن لیگ 2 ، 1 و بوندس لیگا بودم.

“کاملاً واضح است که او فوق حرفه ای بوده است. او در مقاله ای که من خواندم در مورد آنچه فکر می کرد باید انجام دهد و اطرافیانش در مورد آن صحبت کرد. “

این 54 میلیون پوند مهاجم گل زده است 302 گل در 334 مسابقه برای بایرن در همه رقابت ها این نشان می دهد که او یک گلزن بالینی و قابل اعتماد است و به همین دلیل گواردیولا خیلی دوست داشت که او را در ورزشگاه اتحاد داشته باشد ، زیرا او بهترین بازیکن شماره 9 برای جایگزینی آگوئرو بود.

سیتی باید تلاش خود را برای جذب کین به منظور پیگیری لواندوفسکی کنار بگذارد ، زیرا سابقه گلزنی بسیار زیاد او نشان می دهد که او می تواند برای تقویت امیدهای خود در لیگ قهرمانان وارد زمین شود و گلزنی کند ، در حالی که مهاجم قبلاً برنده مسابقات شدبه

و در اخبار دیگر ، Txiki باید از اشتباه من سیتی بر روی حیوان با “کیفیت ویژه” اجتناب کند ، پپ از آن متنفر است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *