لیدز: کالوین فیلیپس مورد توجه قرار گرفت

کالوین فیلیپس ، هافبک تیم لیدز یونایتد ، جذب قابل توجهی از سوی قهرمانان فعلی لیگ برتر را جلب کرده است.

حرفش چیه؟

این مطابق گزارش رسانه اسپانیایی است فیچاهس (از طریق لیدز زنده) ، که ادعا کرد پپ گواردیولا در حال حرکت برای بازیکن ملی پوش انگلیس به عنوان جانشین طولانی مدت فرناندینیو هافبک منچسترسیتی است.

این گزارش می افزاید که این بازیکن 25 ساله می تواند با مبلغ 30 میلیون یورو (25.5 میلیون پوند) قرارداد امضا کند و او به عنوان گزینه ای عالی برای اسپانیایی پس از پیشرفتش زیر نظر مارسلو بیلسا شناخته می شود.

با این حال، لیدز زنده ادعا کرد که به دلیل شرایط قرارداد این بازیکن در الند رود – با قرارداد فعلی او تا سال 2024 – و همچنین خوشحالی او در باشگاه ، رقمی که فیچاهس ادعا می کند برای جذب هافبک کافی خواهد بود بسیار کم به نظر می رسد.

فکر می کنید اورتا فیلیپس را 25.5 میلیون پوند می فروشد؟

آره

خیر

خیر

بزرگترین اشتباه اورتا

در حالی که به نظر می رسد یک سناریوی بسیار بعید به نظر می رسد که ویکتور اورتا حاضر باشد با 10.5 میلیون پوند کمتر از فعلی خود از بازیکنی به عنوان فیلیپس مهم برای لیدز جدا شود. Transfermarkt ارزش 36 میلیون پوند ، بدون شک اگر او قصد فروش فروش هافبک انگلیسی را داشته باشد ، بزرگترین اشتباه مدیر فوتبال از زمان انتصابش در این باشگاه خواهد بود.

از آنجا که بیلسا ورود در لیدز در سال 2018 ، فیلیپس به یکی از بهترین هافبک های دفاعی در بازی انگلیسی تبدیل شد و به طور مداوم عملکردهای بسیار چشمگیری برای سرخپوشان در دوران صعود به لیگ برتر نشان داد.

در واقع ، بیش از 35 هزار پوند در هفته در 42 بازی مردانه در مسابقات قهرمانی 2018/19 ، هافبک به طور میانگین امتیاز بازی SofaScore را کسب کرد 6.91، او را به عنوان مشترک باشگاه معرفی کرد هشتم بهترین مجری آن فصل

این بازیکن 25 ساله سال بعد در کمپین پیروزی ارتقاء دهنده لیدز این بازده را بهبود بخشید و میانگین امتیاز بازی 7.28 بیش از 37 بازی دسته دوم ، او را به عنوان سرخپوشان معرفی کرد دومین بهترین بازیکن در لیگ

فیلیپس بعداً با خیال راحت قدم به لیگ برتر گذاشت و میانگین نمرات نسبتاً قابل توجهی را کسب کرد SofaScore امتیاز بازی 7.21 نسبت به 29 بازی برتر او در فصل گذشته ، و او را در رتبه بیلسا قرار داد بهترین اجرا کننده در اولین کارزار خود در رده برتر فوتبال انگلیس.

بنابراین ، اطلاع از علاقه منچسترسیتی به هافبک شگفت انگیز نیست ، زیرا واضح است که فیلیپس توانایی بهبود اکثر تیم های کشور را دارد. این دقیقاً به همین دلیل است که اورتا باید در برابر تمایل به جذب ستاره انگلیسی مقاومت کند و چرا بیلسا در صورت فروش این بازیکن 25 ساله با مدیرعامل فوتبال لیدز سرخورده می شود.

در اخبار دیگر: ضربه بزرگ: فیل هی جزئیاتی از شکست لیدز را فاش می کند ، طرفداران بسیار نگران خواهند شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *